Tip pro milovníky turistiky: Kde se v Beskydech ubytovat?

Česko je plné krásných míst, která stojí za navštívení. Lidé si to však neuvědomují. Jezdí raději do zahraničí a hraje tam online casino pro Čechy. Mělo by platit pravidlo, že každý člověk by měl nejdříve procestovat svou vlastní zemi, než se rozhodne procestovat zahraničí. Samozřejmě nikdo nemá tolik času na to, aby procestoval všechny krásy u nás. Existuje však několik míst, které se řadí k prioritním. Jsou to například Beskydy. Jestliže právě sem máte v blízké době namířeno, poradíme vám, kde se zde ubytovat či co zde navštívit. Pobyty v Beskydech patří mezi nejvyhledávanější v České republice.

V současné době se do Beskyd jezdí poměrně hojně. Nejvyhledávanějším místem v tomto pohoří je Lysá hora, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Na tento vrchol se dá vyjít po mnoha stezkách, ovšem tou nejoblíbenější stezkou je Bezručův výplaz, který vede z Ostravice pod Lysou horou. Zde se mimochodem nachází i naše doporučované ubytování.

Kde se v Beskydech ubytovat?

Beskydy jsou pohoří, které je velice rozlehlé a rozmanité. Rozhodně to není výlet na jeden den. Vyplatí se sem jet aspoň na víkend, kdy se ubytujete v rekreačním centru Sepetná, jež leží, jak jsme zmínili výše, přesně pod Lysou horou.

Rekreační centrum Sepetná nabízí mnoho možností ubytování. Ubytovat se můžete například v bungalovech nebo v chatě, ale pokud netoužíte po velkém soukromí, k dispozici jsou i hotely či penziony.

Proč se ubytovat právě v rekreačním centru Sepetná?

Je hned několik důvodů, proč byste se měli ubytovat v rekreačním centru Sepetná. Nejen, že máte na výběr z mnoha možností ubytování, ale taky zde skvěle vaří. Zdejší restaurace je skutečně vyhlášená, kručet v žaludku vám tedy rozhodně nebude.

Pokud by vám nevyšlo počasí, rekreační centrum Sepetná nabízí mnoho volnočasových aktivit. I to je její plus. Kromě plaveckého bazénu můžete využít wellness služeb, zajít si na badminton nebo na bowling. Z turistické dovolené se tak může stát odpočinková dovolená, kterou si jistě zasloužíte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *