Tip pro milovníky turistiky: Kde se v Beskydech ubytovat?

kam v beskydechČesko je plné krásných míst, která stojí za navštívení. Lidé si to však neuvědomují. Jezdí raději do zahraničí a hraje tam online casino pro Čechy. Mělo by platit pravidlo, že každý člověk by měl nejdříve procestovat svou vlastní zemi, než se rozhodne procestovat zahraničí. Samozřejmě nikdo nemá tolik času na to, aby procestoval všechny krásy u nás. Existuje však několik míst, které se řadí k prioritním. Jsou to například Beskydy. Jestliže právě sem máte v blízké době namířeno, poradíme vám, kde se zde ubytovat či co zde navštívit. Pobyty v Beskydech patří mezi nejvyhledávanější v České republice.

V současné době se do Beskyd jezdí poměrně hojně. Nejvyhledávanějším místem v tomto pohoří je Lysá hora, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Na tento vrchol se dá vyjít po mnoha stezkách, ovšem tou nejoblíbenější stezkou je Bezručův výplaz, který vede z Ostravice pod Lysou horou. Zde se mimochodem nachází i naše doporučované ubytování.

Je domovem mnoha zvířat. Každý si asi pamatuje příběh z medvěd v beskydech 2019.

Kam v beskydech

V Beskydech si přijde na své každý, kdo chce prozkoumat úchvatnou českou přírodu. Ať už jste zkušený turista, nebo s outdoorovými aktivitami teprve začínáte, v tomto pohoří si přijdete na své. Na výběr je spousta stezek a tras, které vás provedou nádhernými přírodními krásami této oblasti. Po cestě můžete prozkoumat vesnice a archeologická naleziště nebo se nechat vyvézt některou z mnoha lanovek na úchvatné vrcholy a krajiny s nádhernými panoramaty. Díky nabídce zimních sportů a kulturních zajímavostí jsou Beskydy destinací, kterou si nesmíte nechat ujít!

Kde se v Beskydech ubytovat?

hotel v beskydechBeskydy, které se nacházejí v jižním Polsku a na severním Slovensku, představují venkovskou oázu, kde můžete uniknout ruchu velkoměsta. Nádherné horské masivy jsou ideální pro ty, kteří rádi poznávají přírodu a nasávají krásy nedotčené krajiny.
Ať už dáváte přednost chalupě na samotě v horské vesničce, nebo modernímu středisku s nejmodernějším vybavením, v Beskydech si každý najde to své. Můžete se zde věnovat nejrůznějším outdoorovým aktivitám, od pěší turistiky a kempování v nedotčených lesích až po zimní sporty, jako je lyžování a snowboarding v hlavní sezóně.
Nabídka ubytování sahá od luxusních hotelů a útulných penzionů až po rustikální chaty vysoko na svazích kopců pro cestovatele, kteří hledají jedinečný zážitek. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli pobyt, budete obklopeni podmanivou krajinou, bohatou kulturou a dědictvím, které slibují nezapomenutelnou cestu po celou dobu vašeho pobytu v tomto okouzlujícím regionu.
Dovolená v Beskydech rozhodně není jednodenní výlet. Vyplatí se sem vyrazit alespoň na víkend, když se ubytujete v rekreačním středisku Sepetná, které se, jak jsme již zmínili, nachází přímo pod Łysou Horou.

Rekreační středisko Sepetná nabízí mnoho možností ubytování. Můžete se ubytovat například v bungalovu nebo chatě, ale pokud nechcete mít příliš soukromí, jsou tu také hotely a penziony.

Proč se ubytovat právě v rekreačním centru Sepetná?

Rekreační středisko Sepetná je ideálním místem pro pobyt, pokud hledáte klidnou a odpočinkovou dovolenou. Středisko se nachází v srdci nádherných Beskyd a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Součástí centra je také vlastní restaurace, kde se podávají vynikající pokrmy tradiční české kuchyně. A pokud se chcete vydat za poznáním okolí, v okolí najdete spoustu skvělých turistických a cyklistických tras. Tak proč nepřijet a nevyzkoušet vše, co Holiday Centre Sepetná nabízí?

2 názory na “Tip pro milovníky turistiky: Kde se v Beskydech ubytovat?”

  1. Skvělý hotel! Nejprve jsem si rezervoval a pak jsem narazil na váš článek. Doporučeno pro všechny, měl skvělý čas!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *