Plesy v Brně

V současné době je pronájem prostor pro konání nejrůznějších společenských akcí velice využívaný. Výběr prostoru se většinou řídí tím, ve kterém městě je sídlo dané instituce, která ples organizuje. Ideální místo pro ples je většinou to, které je i ostatními lidmi dobře hodnoceno.

V Brně je k dispozici hned několik možností pronájmů sálu na plesy. Plesy patří mezi nejkrásnější večery, ať už se jedná o společenský večer, maškarní ples či maturitní bál.

V této metropoli si můžete vybrat ze 2 nejoblíbenějších sálů:

 • velký sál
 • velký společenský sál v hotelu Gregor

Velký sál v Brně

Velký sál je určen pro konání nejrůznějších společenských akcí, ať už se jedná o plesy, svatby, apod. Tento sál disponuje velkou kapacitou, která dosahuje až 200 osob. Svým uspořádáním je vhodný k pořádání firemních i společenských akcí. Sál je vybaven nejmodernější audiovizuální technikou, která je doplněna o bezdrátové připojení Wifi. Chybět nemůže ani prezentační technika.

Sál disponuje také naprostým soukromým. Součástí tohoto krásného velkého sálu je také obsluhovaný bar, který nabízí až 30 míst k sezení. Ten může sloužit například k rautovému pohoštění, které pro vás zařídí místní šéf kuchař. Pro zajištění obědů můžete samozřejmě využít nedalekou hotelovou restauraci.

Samozřejmostí je také využití pódia. K pronájmu si můžete objednat také živou kapelu či hudební produkci. Po skončení plesu je hostům hotelu nabízen odvoz do hotelu.

Velký sál v hotelu Gregor

Hotel Gregor se nachází uprostřed klidné části Brna zvané Modřice. Toto kouzelné místo je pouhých 10 minut jízdy autem od známého brněnského výstaviště a historické části města. Hotel je velice oblíben obdivovateli historického centra této moravské metropole.

V celém hotelu je k dispozici celkem 15 vybavených pokojů. Vybavení mimo jiné zahrnuje také vlastní sociální zařízení na každém pokoji, televizi a bezdrátové vysokorychlostní připojení Wifi. Disponuje taký vlastním, hotelovým a bezplatným parkovištěm.

Součástí tohoto krásné hotelu je také velký společenský sál, který dokáže pojmout až 200 osob, proto je také vhodný pro pořádání plesů. V tomto sále je také možnost využití pódia, zapůjčení audiovizuální techniky, apod. Disponuje také přilehlým barem. Celý sál je klimatizovaný a vytápěný.

Celková kapacita hotelu Gregor včetně hotelové restaurace je 350 osob.

Krásný Hotel Gregor nabízí velký sál, ale i další výhody:

 • skvělou polohu – pouze 10 minut do centra města Brna
 • bezplatné parkovací stání před hotelem
 • vlastní catering od nejlepších šéfkuchařů
 • oddělené prostory
 • letní zahrádku
 • skvělý přístup personálu
 • velký společenský sál
 • malý salónek
 • hotelová restaurace s vynikající světovou a mezinárodní kuchyní

V Brně si místo pro konání vašeho plesu určitě vyberete. Disponujeme velkými prostory a skvělým jednáním.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *