Ubytování Valtice

Vstupem do Lednicko-valtického areálu, jednoho z nejkrásnějších koutů Česka a od roku 1996 součásti světového kulturního dědictví UNESCO, jako by se před vámi otevřel zcela jiný svět. Je to znát už ze vzduchu prosyceného vůněmi květin, stromů klidu a pohody. Do obrovské Lichtenštejnské „zahrady Evropy“, kde platí nepsaný zákaz spěchu, je vkusně zasazena obrovská spousta památek všech možných architektonických slohů, z nejznámějších například valtický a lednický zámek, Minaret, Belveder, Randez-vous, Tři Grácie, Obelisk a mnohé další. Odbýt je za jeden den by bylo turistickým hříchem, stejně jako nenavštívit malebné vinařské stezky a sklípky. Naštěstí je zde možnost příjemného ubytování přímo v historickém srdci mírumilovných Valtic, hlavního města vína. Penzion PRINZ*** se vším všudy zapadá do této úžasné atmosféry – a všichni ti, kdož mají s jeho provozem co do činění, jsou vnímaví jednak k potřebám moderních lidí, jednak právě k okouzlující okolní přírodě. Navštivte web Ubytování Valtice – www.penzion-valtice.cz

Rozhodnete-li se probádat krásy Lednicko – valtického areálu opravdu podrobně, neváhejte využít komfortní ubytování v klimatizovaných prostorách, které díky vkusnému designu interiérů, pohodlí a službám vlastním i partnerským může snadno konkurovat i špičkovým hotelům – a za skutečně skvělé ceny. Ne nadarmo se penzion PRINZ*** může pyšnit titulem Penzion roku 2010. Co však dělá atmosféru atmosférou, nejsou tituly a ocenění, ale samotní lidé, kteří ke své práci přistupují s láskou a nadšením. Výsledkem jsou perfektně udržované nejen pokoje a krásná jídelna, ale i tenisové kurty, zdarma poskytované pohodlné parkoviště a ochota kdykoli vám vyjít vstříc, abyste na chvilky zde strávené nadšeně vzpomínali.

Nejen zázemí pro aktivně strávený odpočinek s rodinou, ale i snadné a luxusní řešení svých pracovních záležitostí nabízí ubytování ve Valticích. Zajistěte školení svým zaměstnancům v útulném salónku, pozvěte obchodní partnery na oběd s následnou vyjížďkou na vozítkách Segway a překvapte profesionální ochutnávkou vín a uvidíte, že pak se každá smlouva bude podepisovat jedna báseň. Po duševní práci i vyhladovělí po túrách jistě rádi usednete k bohatě prostřenému stolu, obsluha vás vždy přivítá s úsměvem na tváři, to pak každé jídlo chutná jako božská mana. Zvláště oku i žaludku lahodící jsou místní až královsky bohaté anglické snídaně, po nichž se s energií můžete vyhoupnout do sedel svých či zapůjčených cyklo-ořů a vydat se skvěle udržovanými cyklostezkami za jihomoravským dobrodružstvím.

Věřte, že s kvalitním ubytováním ve Valticích, které zaručuje penzion PRINZ***, budete maximálně spokojeni. A nebo nevěřte a přijeďte na chvilku pobýt a přesvědčit se na vlastní oči a duši a třeba si i odvézt s sebou domů kousek zdejší pohody, rozhýbané tělo, spokojená bříška a hlavně nevšední zážitky z nevšedního prostředí – z kousku planety, kde si ruce podaly lidská a přírodní tvořivost – a srdečnost není jen prázdným pojmem.