Tři důvody, proč navštívit termální koupaliště Bešeňová

Každý člověk si někdy potřebuje odpočinout. Pokud cítíte, že máte starostí plnou hlavu, že nevíte, kam dřív skočit, je načase vyrazit za odpočinkem. A kam jinam vyrazit, než na termální koupaliště, které najdeme například u našich sousedů Slováků, kde najdeme hned několik krásných míst, kde se vyplatí vyrazit i z Česka, nejen z blízké Moravy. Pokud bychom měli vypíchnout jedno koupaliště, které stojí za návštěvu, vyzvedli bychom termální koupaliště Bešeňová.

Termální koupaliště Bešeňová leží ve stejnojmenné obci. O obci se ví už nějaký ten pátek, první zmínky se objevily už v roce 1503. Dříve obec nebyla tak populární, ovšem poté co se zde otevřelo zmiňované termální koupaliště, se lidé sem najednou nahrnuli v hojném počtu.

Pokud stále nevíte, jaké termální koupaliště si zvolit, přinášíme vám tři důvody, proč si vybrat právě to v Bešeňové.

1) Můžete sem i s dětmi

Výhodou je, že sem můžete přijet i s dětmi. Pokud tedy hledáte místo pro letošní letní dovolenou, koupaliště v Bešeňové je to pravé. V tomto vodním ráji se děti doslova vyřádí. GINO PARADISE Bešeňová je plný tobogánů či jiné adrenalinové zábavy. Děti zde stráví klidně i celý den a rodiče budou mít chvilku jenom pro sebe.

2) O ubytování zde není nouze

Obrovské plus, které má termální koupaliště Bešeňová je, že se zde můžete v areálu nebo samotné blízkosti i ubytovat. O ubytování zde skutečně není nouze, přímo v areálu jsou Hotel Bešeňová – GINO PARADISE a nový hotel Galeria Thermal Bešeňová, který je od svého otevření velice oblíbený. Kterému hotelu dáte přednost vy?

3) Máte se na koho obrátit

Jestliže nemáte na realizování dovolené čas, obraťte se na DCK Rekrea Ostrava, což je cestovní kancelář působící od roku 1963 a zaměřující se na pobyty nejen na Slovensku, ale i v České republice a v Maďarsku.