Archiv rubriky: Cestovatelské časopisy

Akční nabídka leteckých společností.

Dříve aby jste mohli zakoupit nejlevnější letenky, museli jste navštívit stránky různých leteckých společností, porovnávat ceny a teprve poté zvolit si nejlevnější variantu. Na naších stránkách nalezněte aktuální akční letenky od všech leteckých společností během pár vteřin. Naším úkolem je zajistit Vám nejlevnější letenky na trhu.

Na naších stránkách nalezněte letenky od leteckých společností jako ČSA, Aeroflot, Air France, Lufthansa a jiných. Nejlevnější letenky jsou většinou v případě zakoupení i zpáteční letenky. Dost často jsou levnější až o padesát procent. Nejlevnější letenky, které jste vyhledali na naších stránkách si můžete rezervovat, lze si objednat v online vyhledávači, přes email info@superlet.cz, skype superlet.cz nebo u operátora na telefonu 777 003 006. Po zaplacení obdržíte svoje nejlevnější letenky elektronicky nebo kurýrem.

Akční letenky jsou většinou omezeny datem výletu a jinými faktory, které mají vliv na konečnou cenu. Kromě toho letecké společnosti nabízejí letenky levněji v předprodeji.
Akční letenky jsou většinou nepravidelní záležitostí. Abyste věděli kdy se akční letenky vyskytnou v prodeji, neváhejte nás kontaktovat. Zůstaňte ve spojení s námi a zaručujeme Vám, že vždy budete létat levněji než ostatní.

Beck křížovky

Společnost Beck Reisen v nedávných dnech nabídla v časopisech formou inzerce možnost získat výhodně zájezd, například Plavbu po Nilu na čtyřhvězdičkové luxusní lodi s plnou penzí. Jednalo se o jednoduché křížovku, říkejme jim Beck křížovky. Hned na úvod je nutno říct, že nic není zadarmo a ani tato nabídka nekřičela do světa kouzelných slůvkem ZADARMO. Naopak. Výhra nezahrnovala letištní taxy, palivový příplatek a poplatek pro egyptského organizátora (místní daň, servisní poplatek pro personál a vízum). Na jedné straně nabídka, na druhé poptávka. Vyluštění Beck křížovky je triviální a smyslem není třídit tímto způsobem zájemce, ale dát příležitost každému.

Potenciální zájemce má vždy možnost výběru a existuje drtivé množství zákazníků Beck Reisen, kteří jsou spokojeni a využívají služeb cestovní kanceláře opakovaně. Vždy a všude se najdou nespokojenci, to k podnikání patří. Hodnotit Beck křížovky jako další past na lidi je nesmysl.

Cestovní kancelář Beck Reisen, s. r. o. letos oslaví čtyři roky své existence. Zajišťuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu. Jde o tuzemské jednodenní i vícedenní zahraniční zájezdy. V průběhu minulého roku CK Beck Reisen odbavila více než 60 000 spokojených klientů. To, že jde o dynamickou a rozvíjející se společnost, potvrzuje také fakt, že za dobu svého působení otevřela tato cestovní kancelář čtyři nové pobočky v Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku a na Slovensku.