Valentýnská romantika v lázních

Jak jinak oslavit svátek svatého Valentýna než příjemnými chvílemi se svou polovičkou. Lázeňský hotel Bellevue – Tlapák v Poděbradech připravil letos nejen pro příznivce svátku všech zamilovaných speciální valentýnský pobyt plný soukromí, hýčkání a romantiky.

Populární svátek sv. Valentýna, který každoročně v únoru získává i v České republice stále více příznivců, mohou zamilovaní letos oslavit v intimním prostředí lázeňského hotelu Bellevue – Tlapák v Poděbradech. Součástí limitovaného valentýnského balíčku bude mimo jiné romantická výzdoba a sekt a ovoce na pokoji. Láska prochází žaludkem, a proto bude pro hosty připravena slavnostní tříchodová večeře při svíčkách. Letos chuťové buňky hostů potěší mozzarella se sušenými rajčátky přelitá bazalkovým pestem podávaná s toastem, kuřecí rolka prokládaná slaninou na houbovém ragú s cibulovými kroužky a štouchanými bramborami a jako dezert jogurtový mousse s čokoládovou pěnou. V hotelovém wellness si užije každý z páru – dáma si bude moci vychutnat sladkou proceduru čokoládová masáž, pán oblíbenou pivní koupel se sklenkou zlatavého moku. Oba pak čeká společná koupel v unikátním vodoléčebném zařízení floating, které simuluje Mrtvé moře.

„V posledních letech pozorujeme stále větší zájem o romantické pobyty, proto jsme pro naše klienty přichystali tuto tematickou únorovou nabídku. Společné chvíle a zážitky jsou dle slov našich hostů tím nejcennějším dárkem, a my jsme velice rádi, pokud jim je můžeme pomoci zajistit,“ komentuje speciální balíček Daniel Müller, ředitel hotelu, a dodává: „Kromě pobytového balíčku chystáme každoročně také valentýnské menu pro hosty naší restaurace. Vždy se jedná o zajímavé kulinářské speciality pro zamilované s neopomenutelným sektem.“

Více informací o romatickém pobytu najdete najdete na webu hotelu nebo na facebooku.