Reality v Rakousku se těší rostoucímu zájmu milovníků lyžování z ČR

Realitní společnost Rellox je vedoucí firmou v zprostředkování koupě a prodeje zahraničních realit v ČR a zároveň největším prodejcem rakouských realit v ČR.

Rellox byl první firmou v ČR, která začala nabízet rakouské ski reality české klientele již v roce 2004, ihned po vstupu ČR do Evropské unie. Od té doby jsme vytvořili jedinečnou síť partnerů v Rakousku, která nám umožňuje nabídnout našim klientům nejširší nabídku rakouských realit na českém trhu.

Naše nabídka zahrnuje širokou nabídku nemovitostí ve většině oblíbených rakouských lyžařských střediscích, což nám umožňuje vyhledat vhodnou nemovitost podle zadání klienta. Nabízíme apartmány, byty, domy, pozemky, luxusní nemovitosti, golf reality, penziony a hotely na prodej (případně k dlouhodobému pronájmu) v oblastech Kaprun / Zell am See, Schladming / Ramsau am Dachstein, Hintertux / Mayrhofen, Zillertal, Saalbach / Hinterglemm, Arlberg, Stubai, Solden, Pitztal, Obertauern, Kitzbuhel, Wildkogel / Neukirchen, Zugspitz, Nassfeld / Hermagor a v dalších oblastech.

Společnost Rellox disponuje na českém trhu jedinečnými zkušenostmi při realizaci koupě nemovitosti v Rakousku. Zástupci Relloxu jsou často citování v celostátních médiích v souvislosti s problematikou koupě nemovitosti v zahraničí, včetně Rakouska. Více informací naleznete v sekci Napsali o nás na našem webu. Našim klientům poskytujeme komplexní služby s ohledem na individuální požadavky klientů. Pokud uvažujete o koupi realit v rakouských Alpách, rádi Vám poskytneme služby k Vaší spokojenosti.