Reality Španělsko Estar Reality Consulting

Reality Španělsko Estar Reality Consulting s.r.o.

Golfový Resort Mosa Trajectum je luxusní rezidenční oblast 13 km od města MURCIA, které je hlavním městem stejnojmenného regionu. Pyšní se nejenom tím, že je to jediný 100 % ekologický golfový resort ve Španělsku, ale nabízí také svým návštěvníkům širokou řadu služeb, zahrnující nákupní a zábavní centrum, soukromou mezinárodní školu, soukromou kliniku s ubytováním pro hosty pokročilejšího věku, sportovní centrum, hotel a restaurant. Spousta důvodů, proč si vybrat Mosa Trajectum v případě, že hledáte luxusní pobyt v oblasti MURCIA.
Aby mohl být označen za ekologický resort, musela Mosa Trajectum dodržet striktní projekční a stavební požadavky získáním několika konstrukčních licencí a povolení. Váš pobyt si můžete vychutnat s vědomím, že Mosa Trajectum je resort plně respektující životní prostředí a místní přírodu.

Na španělském trhu působíme již 17 let, s každým zájemcem jednáme individuálně a nabídku mu připravíme přesně podle jeho přání! Jsme připraveni poskytnout Vám nezávazné bližší informace o jednotlivých možnostech řešení. Více na www.estar-reality.cz nebo na +420 222 580 144