Příprava na Cambridge zkoušky v Evropském jazykovém centru, jazykové škole

Evropské vzdělávací centrum, jazyková škola nabízí úspěšnou přípravu ke Cambridge zkouškám. Výuka je zaopatřena kvalifikovanými lektory, kteří dokáží studenta namotivovat k tomu, aby dosáhl nejlepších výsledků. Učitelé Evropského vzdělávacího centra jsou pravidelně proškolováni metodickými specialisty Cambridge University Press.

Evropské vzdělávací centrum připravuje své studenty ke zkouškám Cambridge PET / FCE / CAE / CPE / BEC. EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM vyučuje výhradně z kvalitních učebnic Cambridge University Press a k nácviku samotné zkoušky používá originální testy Cambridge zkoušek vydaných nakladatelstvím Cambridge University Press.

Zájemci o studium, popřípadě o jazykovou zkoušku Cambridge, si mohou vybírat z velkého množství nabízených jazykových kurzů. Mohou navštěvovat kurzy od pondělí do pátku v odpoledních hodinách, a to buď jedenkrát, nebo dvakrát týdně. Jedna vyučovací hodina trvá 90minut. Pro Ty, co nemají přes týden času nazbyt otevíráme sobotní intenzivní kurzy, které se konají jedenkrát za 14 dní a trvají 6,5 hodiny.

Podrobné informace o všech nabízených kurzech a jazykových zkouškách naleznete na našich internetových stránkách www.evcentrum.cz. Ke kurzům se můžete hlásit buď na internetu, nebo přímo u nás v kanceláři.