Dámou v každé situaci a na dovolené obzvášť !

Milé dámy, nabízíme Vám návod jak se efektivně sbalit na Vaši vysněnou dovolenou a přitom zůstat za dámu. Pokud se budete řídit bod za bodem těmito radami, jistě se Vám to podaří.

1. Uvědomte si, kam cestujete, jaké je na daném místě klima a nepochybně čemu se tam hodláte věnovat. Většina žen při balení podceňuje tyto fakta, pak se ale snadno stane, že přijedete na dovolenou a najednou se necítíte dobře ve vašem sbaleném oblečení. Problém je v tom, že každé místo ve vás navozuje jisté pocity, které se projeví i ve vašem módním vyjadřování. Věřte, že pokud pojedete do Paříže, tak si místo neužijete v krátkých riflových šortkách stejně, jako když budeme mít na sobě šaty à la rozevlátá antická bohyně.
2. Sjednoťte si styl. Pokud jste stejní chameleoni jako já, doporučuji určit si jedno, maximálně dvě témata pro svůj dovolenkový šatník. Lépe se vám budou kombinovat jednotlivé kousky. Pokud se rozhodnete pro hippie styl, zapomeňte na jehly, tyhle botky stejně neunosíte! Za předpokladu, že se cítíte lépe v elegantněji laděných outfitech, můžete rovnou zapomenout na křiklavě kytičkové růžové žabky. Dál než z botníku do kufru se nedostanou.
3. A když už máte zvolen styl, je čas na jednotlivé oufity! Osvědčila se praktika „co týden (7 dní) to 5 úplných outfitů“. Stanou se základem a jistotou. Na postel si proto vytáhněte jednotlivé outfity, se vším co k němu patří. Když už budete hotova, vyberte libovolný počet doplňků, které mohou těchto 5 outfitů lehce obměnit. Budete každý den jiná a nepovezete sebou zbytečné věci, které stejně nepoužijete.
4. Pokud už máte sbalené vše potřebné oblečení, i konkrétní doplňky, dovoluji si přidat radu. Kabelku si sbalte pouze jednu maximálně 2 kousky a to tak, aby jedna z nich odpovídala teplému odstínu (ideálně hnědý nebo béžový odstín) a druhá studenému odstínu (černý až šedý). Takováto kombinace Vám zaručí, že budete moci nosit jak zlaté tak stříbrné doplňky.
5. A nakonec Vám poradím fintu s botami. Tu Vám dávám volnou ruku, protože mám pro Vás skvělý tip – skládací baleríny značky Redfoot. Tyto úžasné baleríny se dají jednoduše složit napůl a tak dosahují velikosti pouhých 13 cm. Navíc mají tenoučké nylonové pouzdro, které dokonale ochrání Vaší kabelku před ušpiněním. Jsou k dostání ve spoustě barevných provedených a taky v různých stylech. Můžete je vhodně skombinovat se svým zvoleným outfitem a navíc budete připravena i na delší procházky, protože mají protismykovou podrážku, takže jsou vhodné takřka kamkoliv.

Doufám milé dámy, že Vám tento krátký návod inspiroval a při svém balení se jej budete držet. Přece jenom, jak elegantní bude žena, táhnoucí za sebou přeplněnou batožinu?

Baleríny si můžete zakoupit zde: www.botydokapsy.cz