Za teplem do Egypta s Beck Reisen

Utečte před zimou a vydejte se za horkými paprsky. Beck Resien pro vás exklusivně připravil zájezd Beck Egypt v zimních termínech!

Prosinec, leden a únor u nás patří k měsícům, kdy na nás útočí ta nejvlezlejší zima. Egypt se v tomto období pyšní teplotami nad 25 stupňů. Darujte pod stromeček zájezd Beck Egypt a užijte si sluncem protkanou zimu.

Co pro vás Beck přichystal?

Beck Reisen vás srdečně zve na osmidenní plavbu po Nilu na luxusní lodi vybavené bary, výřivkami a bazény a to vše za skvělou cenu. V této ceně je zahrnuto ubytování, let tam a zpět s renomovanou leteckou společností, česky mluvící delegát, který vám bude po celou plavbu k dispozici, přeprava autobusem z letiště na loď a snídaňové menu po celou dobu pobytu.

Beck Reisen výlety po Egyptě

Beck Reisen plavba po NiluV portfoliu zájezdu Beck Egypt je zahrnuta také možnost fakultativních výletů po nejkrásnějších egyptských památkách jako je Údolí králů, Memmonovy kolosy, Edfu a Horův chrám, chrám Ramsese II., ostrov Philae aj.

Proč si vybrat právě zájezd Beck Egypt?

Egyptem budete zajisté okouzleni. Čeká na vás tajemství starověké civilizace, jež zde vzkvétala přibližně v epoše od roku 3000 před Kristem do roku 30 před Kristem. Každá z nich zde zanechala fascinující kulturní bohatství. Postupně Egyptu vládlo asi třicet dynastií. Zrod a moc starého egyptského království umožnila především řeka Nil. Egypt obdržel přízvisko „dar Nilu“, neboť bez řeky by celá země byla pustou pouští. Egypt je také jedinečnou příležitostí, jak se seznámit se zvyky a způsobem života muslimů.