Vyrazte do Chorvatska s vlastním ubytováním

Chorvatsko patří právem mezi nejoblíbenější a také finančně nejdostupnější destinace českých turistů. Jestliže se chystáte v létě vyrazit také do země s borovicovými háji, kamenitými plážemi a tyrkysově průzračným mořem, máme pro vás skvělý tip na levné a dostupné ubytování. Cestujte chytře a zarezervujte si prostorný apartmán ještě dnes! Díky skvělým last minute cenám bude vaše dovolená ještě levnější a vy si tak můžete pobyt prodloužit nebo si dopřát výlet do panenské přírody národních parků této země.

Autem nebo letecky?

Téměř všichni na jih míří autem, ale najde se též hrstka náročných cestovatelů, kteří upřednostňují leteckou dopravu. Ta je sice dražší, ale pokud ušetříte na ubytování v Chorvatsku, můžete si klidně připlatit za letenky. Patříte-li mezi znalce Dalmácie či Istrie, jistě víte, že sem se vyplatí cestovat pravidelně, protože perfektní služby, vynikající kuchyně a vyhlášené pláže v takové kombinaci málokde najdete. Navíc Chorvatsko má jednu velkou přednost oproti jiným zemím. Téměř všude se domluvíte česky, nevyjímaje restaurace nebo pokladny památek. Jestliže chcete ušetřit za ubytování a zároveň neslevovat ze svých nároků, zapomeňte na zbytečně drahé hotely a vsaďte na ověřené apartmánové ubytování. Vybrat si můžete bydlení v soukromí na kratší i delší pobyty a díky široké nabídce najdete i pokoje s výhledem na moře, popřípadě blízko vaší oblíbené promenády.

Super ceny na poslední moment

Last minute ceny se odráží na konečné ceně za pokoje, přičemž nesnižuje kvalitu a komfort. Čekají na vás prostorné místnosti, kam bez problémů vměstnáte například dětskou postýlku nebo kola. Slevy nabízí komplexy ubytování na pevnině i oblíbených ostrovech, kde se můžete těšit na klidnou plážovou atmosféru, potápění i nekonečné procházky pod vzrostlými stromy. Dovolená v Chorvatsku vám učaruje a můžete si být jisti, že se sem budete chtít vracet každou sezónu.