Ubytování Špindlerův Mlýn

Hledáte pohodové celoroční ubytování pro Vaši zimní, či letní dovolenou v Krkonoších?

Pak jistě rádi zavítáte do pensionu Luky Špindlerův Mlýn.
Pension Luky Špindl nabízí ubytování v Krkonoších od roku 1998. Svou polohou přímo ve Špindlerově Mlýně, poblíž sjezdovek Medvědín a Svatý Petr, vybízí k návštěvě milovníky sjezdového lyžování, ale také běžkaře, kteří využijí přilehlé běžecké stopy v areálu Horní Mísečky. Letní a podzimní hosté, kteří navštíví Špindl, spojují turistické vycházky s návštěvou zábavních podniků. Špindlerův Mlýn nabízí pro své návštěvníky řadu vyhledávaných atrakcí, jako jsou např. sáňkařská dráha, bobová dráha s celoročním provozem, aqvapark a bazény, kryté a venkovní tenisové dvorce, squash, bowling aj. Kvalitní levné ubytování v Krkonoších přímo láká k pěší turistice a cykloturistice s množstvím kvalitních cyklostezek.

Zastávka SKIBUSU Špindl (pro majitele skipasu zdarma) je 100 m od pensionu.

Ubytování Špindl – Penzion Luky Špindlerův Mlýn vybavení
Penzion Luky Špindl připravil pro Vás dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek a vícelůžkové apartmány s malými kuchyňskými kouty. Všechny jsou vybaveny WC, sprchou či vanou s fénem na vlasy, pokojovým trezorem, TV a satelitem. Lyžárna je vybavena vysoušečem bot.
V ceně ubytování v penzionu je snídaně, parkování jednoho vozu na pokoj, wi-fi připojení na internet, rekreační poplatky a při týdenním pobytu také sauna.
Penzion rovněž zajišťuje pronájem garážového stání. Pro podávání snídaní a příjemné večerní posezení s občerstvením je pro Vás připravena útulná jídelna.
V letních měsících můžete využít našeho posezení na zahrádce penzionu.

Pokud Vás naše nabídka ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších oslovila, neváhejte a kontaktujte nás na tel. 602 22 68 15

Pro více informací můžete také navštívit naše webové stránky http://www.pensionluky.cz kde naleznete i ceník.