Soutěž o exkluzivní pobyt v termálních lázních Laa

Máte rádi termální lázně a chcete zažít něco netradičního? Zapojte se do letní soutěže a vyhrajte exkluzivní pobyt v rakouských termálních lázních Laa an der Thaya.

Rakousko je rozmanitou destinací, kde můžete obdivovat nádhernou přírodu, kochat se krásou a různorodostí jednotlivých regionů nebo se věnovat aktivní dovolené. Pokud však preferujete dny plné relaxace, v průběhu kterých zapomenete na starosti všedních dnů, pak určitě navštivte některé z termálních lázní Rakouska.

Už nyní můžete vyzkoušet vysoce kvalitní služby a také blahodárné účinky pobytu v termálních lázních Laa an der Thaya. Termální lázně jsou vzdálené pouze tři hodiny cesty autem z Prahy nebo 50 minut z Brna. V průběhu naší soutěže můžete získat 3 denní pobyt pro 2 osoby a 2 děti včetně polopenze v exkluzivním 4**** Resort Therme Laa – Hotel & Spa. V rámci svého pobytu budete mít k dispozici restaurace nebo spa areál s bazénem, vířivkou, saunami, centrem krásy, masážemi a koupelemi.
A ptáte se jak je možné pobyt získat? Zapojte se do naší letní soutěže, ve které můžete vyhrát exkluzivní pobyt v termálních lázních Laa an der Thaya. Odpovězte správně na první soutěžní otázku a zkuste odhadnout celkový počet soutěžících, kteří se zúčastní soutěže do její uzávěrky.
http://www.austria.info/cz/prostor-pro-rodinnou-fantazii/vyhrajte-pobyt-v-termalnich-laznich-laa-1311745.html
Nezapomeňte zaslat svou odpověď nejpozději do 20. 6. 2010!