Poznávací zájezdy Řím – cestujte zpět v čase, do antiky…

Už od školních let Vás láká Věčné město na sedmi pahorcích – Řím? A zatím jste se tam ještě nedostali, protože nebyl čas, děti byly malé, nehodil se Vám termín a našlo se mnoho dalších důvodů? Tak teď musíte chytit příležitost za pačesy a vydejte se s námi na

poznávací zájezd do Říma! Objevte s námi kouzlo jednoho z nejstarších měst Evropy, které Vám nabídne tolik památek, že se Vám až hlava zatočí!

Během poznávacího zájezdu do Říma budete mít profesionálního průvodce, který Vám přiblíží dlouhou a spletitou historii tohoto kouzelného města, kde se úžasně snoubí dávná minulost se supermoderní současností. Dopřejte si skvělou silnou malou kávičku z moderního přístroje přímo u Kolosea a zkuste se vrátit v čase mezi gladiátory bijící se se lvy z Afriky.

Pročtěte si naši nabídku poznávacích zájezdů do Říma a určitě objevíte to, co chcete v tomto historickém městě navštívit!

Poznávací zájezd do Říma Vám dovolí ochutnat i skvělou italskou kuchyni

Všechny cesty vedou do Říma, tak proč byste se tam neměli letos vypravit i Vy s naším poznávacím zájezdem? Zvláště, pokud milujete památky, protože těch je v Římě opravdu bezpočet. A ještě ke všemu si můžete užít i skvělé italské kuchyně, která patří mezi nejvyhlášenější nejen v Evropě. Doma si nikdy nepřipravíte těstoviny nebo pizzu tak, jak Vám ji naservírují u večeře během poznávacího zájezdu do Říma. A nemluvě o úžasných plodech moře, sladkostech a zmrzlině.

K vynikajícímu jídlu patří také skvělé pití – v Římě si určitě musíte dát povzbuzující silné espreso nebo lahodnou sladkou čokoládu, která je tak hustá, že Vám v ní lžička bude stát. Zkrátka poznávací zájezdy do Říma Vám ukáží také kulinářské schopnosti tohoto jižního národa. Nezapomeňte ochutnat některé z vín, třeba Chianti…. Zjistíte, že se do italské kuchyně zamilujete ještě více, než jste byli doposud.

Kontaktujte nás, společně pro Vás najdeme nejvhodnější termín a program poznávacího zájezdu do Říma!

Řím – co nám ukáže

Řím se rozkládá na obou březích řeky Tiberu a Vy si jej budete moci během poznávacího zájezdu prohlédnout ze všech stran, ačkoliv nejvíce historických památek se pochopitelně nachází v samotném centru Říma. Poznávejte s námi město s dlouhou historií, kde žijí necelé 3 milióny obyvatel.