Objevte krásy Irska a naučte se přitom anglicky!

Kombinace dovolené a jazykového kurzu v jednom je stále populárnější. Populární destinací je samozřejmě stále tradiční Velká Británie, proč ale nenavštívit Irsko, které je tak odlišné od ostatních anglosaských zemí, zároveň stále nabízí velmi kvalitní úroveň jazykových kurzů. Letenky z České republiky do této ostrovní země jsou stále levnější, takže na co jiného čekat? Studium angličtiny v zahraničí je investice, která se vyplatí.

Hlavním cílem turistů je samozřejmě hlavní město, kulturní centrum a důležitý přístav Irské republiky – Dublin. Toto město je zajímavé hned z několika důvodů. Jedním z nich je rytmus života v tomto městě. Značnou část populace totiž tvoří lidé mladší 40ti let. Dublin je tedy městem mladých a tomu odpovídá i životní styl a především pak noční život. Pokud vás tedy láká podobný životní styl, Dublin je místo pro vás.

Další možností pro skvělou dovolenou spojenou s jazykovým pobytem je město Cork. Toto druhé největší město Irska má zhruba 140.000 obyvatel a může nabídnout bohatou kulturní historii. Toto město, které leží na jižním pobřeží země, přitahuje návštěvníky svými spletitými úzkými uličkami a malinkými náměstími, které vytvářejí specifickou atmosféru města. Město mimo jiné nabízí i nejrůznější festivaly,filmový, jazzový a dokonce i folkový. Na své si přijdou i zájemci o noční život a sportovní fanoušci. Jazykové kurzy v tomto městě budou tak jistě obohacující zážitek, na který budete vzpomínat celý život.

Chcete si odpočinout, objevit krásy irské přírody a zároveň si vylepšit angličtinu? Pak je Galway ideálním místem pro vás. Toto univerzitní město leží na západním pobřeží tohoto zeleného ostrova a doprava z hlavního města zabere asi jen tři hodiny. Krajiny v této části Irska je divoká a okouzlující, ale nabízí i krásné pláže ideální k letnímu odpočinku. Centrum, které vás okouzlí svými malými uličkami a rozmanitými obchůdky, není nijak vzdálené. Galway je ale i městem studentů, proto nabízí zajímavý noční život a také spoustu tradičních irských hospůdek, ve kterých si můžete dát známé irské pivo Guiness a procvičit čerstvě nabyté znalosti angličtiny. Patříte-li mezi nadšené obdivovatele divoké krajiny a historických míst, Galway je pro vás tou správnou destinací!

Míst, kde můžete studovat angličtinu a zároveň objevovat irskou kulturu a tradice, je na tomto ostrově mnoho a každé je něčím specifické. Stačí si proto vybrat místo, které bude vyhovovat právě vašim požadavkům, a můžete si být jisti, že na tento pobyt budete vzpomínat celý život.