Jedinečné lyžování v Itálii

Zima se rychle blíží a vy začínáte přemýšlet, kde ji letos prožijete? Jste- li milovníky dlouhých sjezdovek, kvalitních horských hotelů a moderně vybavených ski- areálu, pak jsou pro vás tou pravou volbou lyžařské zájezdy do Italských Alp, s nimiž si užijete opravdu jedinečnou zimní dovolenou plnou sportu, ale také relaxace v nádherné krajině vysokých alpských štítů.

Vydejte se s našimi zájezdy do nejlepších lyžařských středisek Itálie a dopřejte si ty nejlepší podmínky pro lyžování v Evropě! Díky pestrému terénu a velkému množství rozličných ski- areálu může vyzkoušet lyžování v Itálii opravdu každý. Ať patříte mezi zkušené lyžaře či začátečníky, zimní dovolená v Italských Alpách pro vás bude jedinečným zážitkem!

Lyžování na ledovci v Itálii

Italské Alpy se pyšní celou řadou velmi kvalitních ski- oblastí, které zahrnují četná horská střediska, ale také ledovce, na nichž si můžete užívat vynikající podmínky pro lyžování po celý rok. Láká- li vás do Italských Alp právě lyžování na ledovci, pak se vydejte do lyžařského střediska Arabba – Marmolada, Cervinia, Passo Tonale či Val di Fiemme, kde na vás čekají stovky kilometrů upravených sjezdovek, ale také svahy pro freeskiing.

Rodinná dovolená v Italských Alpách

Plánujete- li rodinnou dovolenou v Italských Alpách, nabízí se vám hned několik výborných zimních středisek, které jsou jako stvořené pro lyžování s dětmi. Mezi nejoblíbenější patří bezesporu středisko Livigno, které je perlou Italských Alp a nabízí skvělé podmínky jak pro lyžování, tak pro snowboarding, carving a celou řadu dalších zimních sportů.

Dalšími lyžařskými středisky, která jsou vhodná pro rodinnou dovolenou, jsou například Madonna di Campiglio, Bormio, Marilleva – Folgarida, Aprica či Paganella, kde si přijdou na své nejen začínající lyžaři, ale také zkušení sportovci, kteří mohou využít desítky kilometrů náročných sjezdovek.

Zimní dovolená plná adrenalinu v Itálii

Patříte- li mezi zkušené lyžaře či snowboardisty pak vás jistě potěší široká nabídka lyžařských zájezdů do zimních středisek, která se pyšní stovkami kilometrů svahů všech stupňů obtížnosti a nabízejí nejen lyžování na upravených sjezdovkách, ale také mimo ně, což je skvělý zážitek zejména pro milovníky snowboardingu.

Využijte naše lyžařské zájezdy a užívejte si zimní dovolenou plnou adrenalinu v lyžařských střediscích, jako jsou Livigno, Alta Valtelina, Monte Bondone, Val Gardena, Val di Sole a mnoho dalších. Věříme, že si z bohaté nabídky zimních zájezdů jistě vyberete a přejeme vám příjemnou dovolenou.