Individuální výuka v Evropském vzdělávacím centru


Chcete se začít učit cizí jazyk, oživit si dávno zapomenutou angličtinu nebo jiný jazyk? Čekají Vás zkoušky ve škole, nebo se chystáte vycestovat a chcete se dorozumět? Tak právě pro Vás jsou určeny individuální kurzy v Evropském vzdělávacím centru, jazykové škole. www.evcentrum.cz . Kromě angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny vyučujeme také italštinu, ruštinu, bulharštinu, holandštinu, indonéštinu a portugalštinu.

Hlavní výhodou individuální výuky je fakt, že Vám lektor maximálně přizpůsobí Vašemu tempu a zaměří se na jevy, které Vám dělají potíže. Samozřejmě si sami můžete určit, jaké oblasti jazyka se chcete věnovat nejvíce (gramatice, lexice, konverzaci). Tyto individuální kurzy jsou organizovány pro 1-2 studenty..

Individuální výuka je vedena našimi kvalifikovanými lektory. Jedná se jak o zkušené české lektory, tak o rodilé mluvčí daného jazyka. Studium se opírá o vhodně zvolený akreditovaný výukový program dle pokročilosti a specializace kurzu.

Výuka může probíhat 1x-5x týdně 90 minut, dle Vašich potřeb a to během celého dne. Našim studentům pro výuku zajišťujeme plně multimediální prostory. Po dohodě lze výuka probíhat u Vás doma, nebo v zaměstnání.

Jak začít? Není nic jednoduššího, stačí pouze kontaktovat náš sekretariát, kde Vám naše asistentky zajistí vše nezbytné pro začátek Vašeho studia. http://www.evcentrum.cz/kontaktni-osoby-hradec-kralove.htm