Firemní výuka v Evropském vzdělávacím centru

Evropské vzdělávací centrum, jazyková škola (www.evcentrum.cz) nabízí firmám výuku širokého výběru jazyků. Jsme schopni realizovat zakázku na přání podle Vašich představ, a to v následujících jazycích: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, portugalština, bulharština, holandština a indonéština.

Výuka jazyků probíhá dle certifikovaných programů mezinárodně akreditovaných jazykových nakladatelství. Studijní plány a výukové materiály pečlivě vybíráme s ohledem na Vaše potřeby a zaměření studia. V případě, že Vaše požadavky budou natolik specifické, že je žádný, z námi nabízených programů, nedokáže zcela pokrýt, připravíme pro Vás nabídku vhodné kombinace studijních materiálů. A pokud se snad stane, že žádný z dostupných materiálů na trhu nebude pro Vás ten pravý, jsme schopni navrhnout a připravit vlastní studijní materiál vytvořený speciálně pro jazykové kurzy ve Vaší firmě. Věříme, že Vaše přání v oblasti jazykového vzdělávání dokážeme naplnit, ať už budou jakákoli.

Záleží nám pouze na tom, abychom našim klientům poskytovali ty nejlepší služby. Zakázky se snažíme realizovat v co nejkratším možném čase a zaručujeme kvalifikované lektory a nejkvalitnější studijní materiály.

Více informací, či zajednání zakázky je možné provést přes naše asistentky. http://www.evcentrum.cz/kontaktni-osoby-hradec-kralove.htm