Dovolená za skvělé ceny

Chystáte se, že letos konečně vyrazíte na pořádnou letní dovolenou? Nebo chcete zažít něco nového, neotřelého a jedinečného jako je například dovolená na lodi? Potom vítejte na palubě cestovní agentury ExtraFly.CZ. Stačí si již jen vybrat tu správnou a jedinečnou destinaci a odcestovat na dovolenou svých snů.

Pokud při Vaší vysněné dovolené chcete skutečně ušetřit, potom zvolte odlet z některých dostupných německých letišť, jakými jsou například Drážďany, Lipsko či Norinberk. S cestovní agenturou ExtraFly.CZ budete z těchto letišť odlétat do 3-4 hvězdičkových hotelů, All Inclusive, za konečné ceny do 9.000,- Kč za osobu a to do takových destinací, kterými jsou například Turecko, Řecko, Kanárské či Baleárské ostrovy.

Tak na co ještě čekáte? Vaše skutečně dokonalá dovolená za neuvěřitelně nízké ceny na Vás už čeká!

Dovolená jako nevšední zážitek

Pokud chcete strávit Vaši dovolenou v trochu netradičním duchu avšak s velkým množstvím zážitků, pak Vás jistě nadchne ubytování na lodi a okružní plavby kolem Chorvatska, Itálie, Malty či Řecka. Vždyť kdo by odolal krásám volného moře spojené s luxusním ubytováním, plnou penzí a možností jakéhokoliv sportovního či relaxačního vyžití, které loď nabízí?

Kromě toho, že zažijete skutečně netradiční dovolenou, poznáte hned několik zemí najednou: krásu italských Benátek, tradici chorvatského Dubrovníku, seznámíte se s olivovníkem, nejrozšířenějším stromem na Korfu či budete obdivovat bohaté historické památky Malty.

Dovolená podle Vašich představ

S cestovní agenturou ExtraFly.CZ si vždy vyberte tu Vaši nejlevější, nejhezčí, nejlepší…zkrátka nej dovolenou podle Vašeho přání a představ. Nabídka je veliká a výběr široký. Chcete letět Last Minute a využít nejlepší ceny? Chcete rodinný pobytový zájezd v hotelu, apartmánu či kempu nebo netradiční dovolenou, jakou je pobyt na lodi?

Ať už se rozhodnete strávit svůj pobyt u moře jakýmkoli způsobem, s cestovní agenturou ExtraFly.CZ vždy ušetříte. Odlety z českých a německých letišť od předních cestovních kanceláří, Vám zaručí, že Vaši dovolenou strávíte přesně podle svých přání a představ.

Objednejte si dovolenou Vašich snů na ExtraFly.cz a dopřejte si nevšední zážitek, které Vám nabízí!