Chorvatsko – stará láska, která nerezaví

Kdo z nás netouží strávit svou dovolenou u krásného, čistého moře, pojídat a popíjet zajímavé lokální speciality, nechat se ovívat středomořským vánkem a jedinečnou svébytnou kulturou? Pokud již sníte o takové dovolené, nemusíte zůstávat jen u svých snů. Cestovní kancelář ADRIALAND, která se specializuje na Chorvatsko, Itálii, Černou Horu, Slovinsko, ale i rakouské Alpy, Vám splní Vaše představy dle Vašich individuálních potřeb a přání.

Stále atraktivnější se stává dovolená v Chorvatsku, které je pro Čechy různého věku onou vytrvalou láskou, která nerezaví. Má to své důvody. Chorvatsko oplývá krásou a rozmanitostí svého pobřeží, skýtá nespočet ostrovů, zálivů a zátok, malebná středomořská městečka se starobylou kulturou a pohostinnou atmosférou. Milovníci kultury a historie zde naleznou památky ze všech období. Milovníci přírody mohou navštívit četné národní a přírodní parky, jako např. národní park Kornati, Krka či Brijuni, kde se nachází mj. safari a proslulá Titova rezidence. Milovníci sportu zvednou svůj adrenalin např. při potápění či windsurfingu. Milovníci hudby a tance se jistě potěší na různých večírcích na pláži, kde mohou sledovat romantický západ slunce do moře. I děti zde naleznou plnohodnotné vyžití.

Chorvatsko je vábivé také díky své dostupnosti a bezpečnosti. Pokud se chcete vydat do této prosluněné země, můžete si vybrat z řady destinací po celém jadranském pobřeží, jako např. Biograd na Moru, Drvenik, Vodice, Baška Voda, ostrov Pag, Makarska aj. Nemusíte se obávat, že byste se na místě nedomluvili. Žije zde hodně lidí, kteří se s Vámi rozhovoří česky a rádi Vám poradí.

Svou dovolenou si s cestovní kanceláří ADRIALAND můžete skutečně zařídit dle svých představ. Ubytování v Chorvatsku můžete vybírat ze široké škály nabídek apartmánů, krásných a především dostupných vilek, hotelů a penzionů či kempů v krásné středomořské vegetaci. Pakliže neradi cestujete s hromadnými zájezdy, můžete pohodlně zvolit i vlastní dopravu, např. cesta autem trvá cca 9 až 10 hodin a není příliš složitá. Při výběru správné dovolené Vám pomůže současný Internetový portál ADRIALAND.com, který patří díky své vysoké informační hodnotě, nabídce ubytovacích kapacit, doprovodných turistických služeb a last minute zájezdů mezi nejširší na našem trhu. Hledání v nabídkách Vám usnadní interaktivní vyhledávač na základě zadání Vašich individuálních kritérií. Můžete si zde objednat či stáhnout katalog JADRAN 2012 s kompletní nabídkou destinací a služeb a vyrazit za mořem a za sluncem.