Apartmány s výhledem na moře jsou nejžádanější

Pokud jste si Chorvatsko zamilovali natolik, že zde každoročně chcete trávit více času než jen obligátních deset či čtrnáct dnů z dovolené, je pro vás pravý čas uvažovat buď o dlouhodobém pronájmu, nebo o pořízení vlastního bydlení.

Z nabídky nemovitostí si můžete vybírat na webu Reality Chorvatsko. Zajímavé informace a argumenty pro nákup vlastního apartmánu či domku naleznete také v článku Proč uvažovat o nákupu nemovitosti v Chorvatsku.

Pro mnoho nezávislých profesionálů, ale i dalších lidí, se stalo běžnou praxí, že se na letní měsíce přesouvají k moři. Mnoho lidí potřebuje k práci jen telefon a připojení k internetu, a to mají v Chorvatsku k dispozici stejně jako v České republice. Dopoledne tak zasednou k práci, vyřídí vše potřebné a odpoledne si užívají na plážích Jadranu. V podvečer zkontrolují maily a po další hodince práce mohou vyrazit třeba do některé z místních hospůdek na mořské speciality. Léto se dá přeci užít lépe, než být zavřený v kanceláři. Dovolená Chorvatsko, dovolená dostupná pro každého.

Podobně tráví léto i některé ženy v domácnosti. Spolu s dětmi se místo na chalupu odstěhují do Chorvatska. Manžel za nimi kromě dovolené může několikrát za léto vyrazit ještě na prodloužený víkend. A že by v Chorvatsku někdo strádal smutkem vůbec nehrozí, protože vaší pohostinnosti určitě během léta s radostí využije řada přátel, kteří vás budou chtít na pár dnů přijet pozdravit a užít si při tom moře a sluníčka.