Zážitky jako dárek

Zážitky jako dárek

V jednom roce je 365 dní, každý den má někdo svátek, narozeniny, výročí, den dětí, den matek a také nezapomínejme na Valentina , Velikonoce a Vánoce , naším věčným problémem
je co komu koupit vhodného k té oné příležitosti.  Zážitky jako dárek jsou hitem posledních let a určitě jsou velice originální a překvapivé, což v překladu znamená dobrý dárek.
Zážitky jako dárek můžete věnovat komukoliv , protože existuje spousta kategorií ze kterých můžete vybrat různé zážitky.

Ale pokud jste radši tradiční , tak můžete zůstat u starých dobrých zaběhlých dárků , můžete jako již každoročně věnovat tatínkovi vodu po holení , kravatu nebo svetr , který nosí jen když máte přijít na návštěvu , ale je to určitě škoda ,protože právě třeba pro tatínka by byl vhodný zážitek jako dárek , třeba jízda terénním vozem hummer H1 nebo H2. Máme mnoho známých a příbuzných , které během roku máme možnost několikrát obdarovat. Rádi překvapujete své blízké něčím originálním? Pokud ano tak právě zážitky jako dárek jsou velice vhodné jedná se například o adrenalinové zážitky – paragliding-tandem , vyhlídkové lety , bungee jumping , akrobatický let , let znášedlem , zorbing. Dále tu máme třeba zážitky pro gurmány – kurzy vaření , sushi kurz , hmyz na talíři ,což považuji za adrenalinový zážitek.

Krásný zážitek jako dárek je i masáž , existuje spousta druhů masáží – čokoládová masáž, horkými lávovými kameny , thajská a další. Pokud chcete být originální a mile překvapit své známe , pak určitě zvolte zážitek jako dárek. Ale vystavujete se tím riziku, že i vám bude darován zážitek , pokud se nebojíte a jste odvážné povahy, která jde i do všeho nebezpečného , tak směle do toho. Já osobně bych zážitek jako dárek upřednostňovala a pořádně adrenalinový , protože žijeme přece jen jednou.