Wellness dovolená v zimě

V dnešním článku Vám přinášíme tipy na dovolenou v zimě. Jestli je pro Vás letošní zima nekonečná a chcete si odpočinout, tak čtěte dál. Cítíte se vyčerpaní a bez energie a jaro stále není v dohledu? Pojeďte si s námi užít wellness pobyt do lázní nebo wellness hotelu.

Co můžete očekávat od takového wellness víkendu v lázních? Lázně dnes umožňují čerpat tzv. víkendový pobyt prakticky kdykoli během týdne podle toho, jak se Vám to hodí. Máte představu, zda budete moci čerpat relaxační a léčebné procedury i o sobotách a nedělích? Tato vaše představa je naprosto mylná. Ve všech lázních je nyní balneoprovoz k dispozici nepřetržitě, a to i během víkendu. Mezi velmi oblíbené lázně patří zejména lázně Lednice, Konstantinovy Lázně nebo Mariánské Lázně. Skvělou volbou je zejména teď v zimě masáž horkými lávovými kameny, která vás příjemně prohřeje a rozproudí energii. Nebo dáte raději přednost medové detoxikační masáži, která zbaví tělo škodlivých látek? Volba je skutečně jen na vás, na vašich časových a finančních možnostech.

Jste-li stále přesvědčení, že do lázní patří pouze nemocní a staří lidé a to vy rozhodně nejste,  pak můžete strávit příjemných pár dní relaxace v celé řadě wellness hotelů, které také nabízejí jak klasické procedury, tak i nové moderní wellness a beauty aktivity. Nejdůležitější prostě je nebýt pasivní a odhodlat se byť ke krátké, ale přece jen změně prostředí. A uvidíte, že se vám nakonec i to vytoužené jaro bude zdát být už skoro za dveřmi.