Vyhrajte prodloužený lyžařský víkend v Ötztalu!

Představte si, že existuje skutečný zimní ráj na zemi. Místo, kde si můžete vychutnat zimu plnými doušky, a zapomenout na všechny starosti všedních dnů. A jak se tento ráj jmenuje a kde ho najít? Tímto nádherným místem je tyrolský Ötztal, který naleznete v sousedním Rakousko.

Ötztal je místo, které každý rok přiláká nejenom milovníky alpského lyžování a après-ski, ale také bruslaře, běžkaře, snowboardisty a příznivce túr na běžkách. Milovníci adrenalinových sportů sem každý rok vyráží pokořit zamrzlé vodopády, po kterých mohou vylézt až na jejich vrchol. Také rodiny s dětmi sem každoročně zavítají, aby si jejich malí šampioni mohli užít kvalitní sníh a všechny radovánky, které neodmyslitelně k zimě a dětskému dovádění patří.

A která lyžařská střediska určitě navštívit? Prvním krásným místem je Sölden, jehož úchvatná ledovcová aréna se dvěma lyžařskými oblastmi zahájila letošní sezónu již v září 2010. Druhým místem, kam byste měli určitě vyrazit je Obergurgl-Hochgurgl nacházející se ve výšce 2000 m. Všichni vyznavači bílých sportů by neměli zapomenout na návštěvu Hochoetz, 70 kilometrů dlouhé údolí s výškou mezi 700 a 2000 metrů.

Po krásně vyčerpávajícím dnu na dlouhých sjezdovkách určitě zatoužíte po příjemném odpočinku. A kde v Ötztalu nejlépe zrelaxovat? Lázeňský komplex AQUA DOME, bude pro vás tím pravým místem. Termální komplex nabízí jedinečné možnosti pro relaxaci celého těla a také duše. Saunová oáza, velkoryse pojatý aerál spa & beauty a fitness centrum v kombinaci s termálními lázněmi, vytváří jedinečné místo pro relaxaci. Dopřejte si i Vy, lyžování v Rakousku.

Chcete se vydat do Ötztalu a vychutnat si vše výše uvedené? Není nic snazšího. Zapojte se do naší zimní soutěže a vyhrajte prodloužený lyžařský a wellness víkend pro 2 osoby s polopenzí. Výherce může vyzkoušet všechna lyžařská střediska, příjemně zrelaxovat v termálních lázních AQUA DOME a nechat se hýčkat ve 4**** hotelu Superior.
Více informací o soutěži naleznete zde