Vinný sklípek s ubytováním

Jestliže patříte k lidem, pro které je během cestování důležité pohodlí i kvalita, máme pro vás úžasnou možnost. Ponořte se do víru omamné chuti a vůně vína ve vinném sklípku, který nabízí nejen dokonalý vinařský požitek, ale rovněž i ubytování! Již nemusíte rušit skvěle načatý večer u vína z důvodu, že je příliš pozdě. Zůstaňte a vychutnejte si komfort po celou noc!

Vinný sklípek s ubytováním Břeclav

Vinný sklep Jižní Morava

Každému správnému vinaři se jistě při myšlence na kvalitní víno vybaví Jižní Morava. Oblast, ve které se vinařství rovná skutečnému umění. Ochutnejte zdejší kulturu skrze číší chutného moku co nejdříve. Jedinečný zážitek vám nabízí vinný sklep Jižní Morava. Zde se snoubí nejlepší odrůdy vín s dlouholetou tradicí výroby a téměř magickým prostředím. Je jedno, jste-li pár, který chce své dny zpříjemnit sklenkou něčeho opravdu chutného, nebo jste celá skupina vinařských nadšenců a chcete vyzkoušet zase něco nového. Stačí se předem dohodnout a s radosti splníme všechna vaše očekávání. A pro náročnější zákazníky je možné domluvit nejen degustaci vína, ale také očerstvení, které ucelí dojem celého zážitku.

Degustace vína

Chcete-li poznat to nejlepší, co se ve zdejším kraji urodilo, nebo jen potěšit své smysly, je pro vás připravená degustace vína. Ochutnávka, která vás obohatí nejen chuťově, ale také z hlediska nových znalostí, se pod vedením profesionálního someliéra stane zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Nenechte si ujít jedinečnou možnost, jak potěšit sebe, nebo někoho z vašich blízkých. Ano, degustace vína, se může stát i nepřekonatelným dárkem pro všechny vinařské nadšence.

Vinařské sklípky

Navštivte světově vyhlášená vinařská zákoutí, kde je kvalita zaručena. Prožijte příjemné chvíle u skleničky a vychutnejte si pohodlí komfortního ubytování. Vyzkoušejte a sami zjistíte, že se vinařské sklípky stanou oblíbeným místem vašich setkání s přáteli, či nepřekonatelným místem relaxace. Volá vás Jižní Morava, oblast nejen kvalitních vinných sklípku a vín, ale také tradiční kultury, která vaší návštěvě dodá ten pravý šmrnc!