V Dubaji to žije

V porovnání od jiných měst v SAE to večer v Dubaji žije, a to ne jen v pátek. V Dubaji je několik nočních klubů, které nabízejí ve světě SAE zakázaný alkohol a navíc takzvané „dámské večery“. Ty jsou velmi žádané, neboť dámy zde dostávají dva drinky zdarma. Jedna z návštěvnic Dubaje, která zná Dubaj velmi dobře věděla úplně přesně, kam který den v Dubaji zajít a nenechat tam ani dirham. V neděli obvykle zamířila do Irish Village v Dubaje, kde dostala dvě skleničky vína grátis. Toto vyhledávané místo se nachází v sousedství Dubaje, tenisového stadionu a jeho velkou výhodou je, že ve večerních hodinách sem nepustí žádné děti, ty jinak s jejich rodiči uvidíte v každé restauraci v Dubaji jakoukoliv pozdní hodinu.

Zájezdy do Dubaje hledejte například na stránkách Zájezdy Last Minute .com.

Čtvrtek a pátek jsou v Dubaji nakloněny diskotékám. Milovníci svižných latinsko-amerických rytmů mohou zamířit do Savage Garden v Dubaji, kde hraje živá kapela, kterou střídá reprodukovaná hudba, a kdo miluje břišní tance, mají zde na výběr tančírny. Zde pouští arabskou nebo indickou hudbu. Většina turistů, námořníků i místních rádi navštěvují vyhlášený klub Rock Bottom Club nebo Hard Rock Cafe v Dubaji, kde v příjemném prostředí obklopuje návštvníky clubu britská hudba a točí skvělé pivo.

Kdo se by se chtěl přesvědčit a zažít „dámský večer“ nebo navštívit některý ze zmiňovaných klubů plných života v Dubaji, ve Spojených arabských emirátech, může se podívat na webové stránky CK Sinimar tour a jet na nezapomenutelnou dovolenou plnou žážitků a to nejen večerních. Zájemci o podrobnější informace mohou CK Sinimar tour kontaktovat e-mailem: sinimar@sinimar.eu nebo na tel. čísle +420 775 633 345.