Už tě nebaví trávit konec roku doma? Vyjeď na zahraniční stáž!

Právě teď máš jedinečnou možnost přihlásit se na zahraniční stáž v rámci Cultural Experience Programme nebo Oversea Teaching Programme a zakončit tak zimní semestr netradičně v Brazílii, Vietnamu, Ghaně, Egyptě, Kamerunu či jiné destinaci. Je jenom na Tobě, jakou zemi si vybereš!

Stáže v rámci Cultural Experience Programme se zaměřují na problematiku rozvojových zemí a dobrovolníci pracují hlavně na projektech pro děti, studenty středních škol či uprchlíky. Baví Tě poznávat nové lidi a rád cestuješ? Pak je pro Tebe Cultural Experience Programme tou správnou volbou!

Jestli mluvíš dobře anglicky a nebojíš se předávat svoje znalosti dalším lidem, pak je tu pro Tebe Oversea Teaching Programme! Nabízí vzdělávací stáže zaměřené na jazykové kurzy a výuku jazyků, ale i dalších předmětů na středních a vysokých školách, ve firmách a vzdělávacích institucích.

Ať už se rozhodneš pro jakýkoli program, čekají tě nezapomenutelné zážitky v exotické zemi a spousta nových kamarádů. Poznáš novou kulturou a získáš neocenitelnou profesní zkušenost!

Zaujal tě některý z programů? Neváhej a přihlas se!

Více informací najdeš zde: http://praha.aiesec.cz/staze/
Uzávěrka přihlášek je 5.11.2011. Přihlášku najdeš zde: http://ogx-crm.itlab.cz/chci-jet-na-staz