Ubytování Velké Bílovice

Velké Bílovice leží v krásách Lednicko-Valtického areálu na Jižní Moravě, jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky. Ve světě jsou známe svými rozsáhlými vinicemi. Během příjemné procházky ve vinohradech můžete navštívit jeden z šesti set vinných sklípků, ve kterých vás místní vinaři vždy rádi uvítají a pozvou vás k ochutnávce dobrého moravského vína. Díky stále živému folklóru mají Velké Bílovice své kouzlo, které k této oblasti neodmyslitelně patří. Ubytování Velké Bílovice si můžeme shrnou do následujícího přehledu:

Největším, ale také nejdražším hotelem je Hotel Akademie*** s dependencí a vinným sklepem Vila Jarmila***. Nádherný komplex, kde najdete vše, na co si vzpomenete – bazén, kuželky, pétanque, fitness, bowling, masáže… Vše se však promítne v ceně. Za dvoulůžkový pokoj dáte 1590 Kč/noc, za apartmán pro dva pak 2090 Kč/noc, Vila Jarmila nabízí dvoulůžkový pokoj za 1900 Kč/noc, apartmán pro dva pak za 2500 Kč/noc (ceny jsou včetně snídaní, parkovacího místa před hotelem a správního poplatku obci).

Další, o něco málo levnější ubytování najdete ve Vinařském domě. Za dvoulůžkový pokoj je cena 1500 Kč/noc, za třílůžkový pokoj zaplatíte 650-1800 Kč/noc,za pětilůžkový pak 650-2450 Kč/noc (cena se odvíjí podle počtu ubytovaných osob). Uvedené ceny jsou opět včetně snídaní.

Prvním z levnějších ubytovacích zařízení je Penzion U Školy, kde zaplatíte za dvoulůžkový pokoj 850 Kč/noc. Penzion Velké Bílovice.

V neposlední řadě vám své služby nabízí Penzion U Hroznu, kde za jednolůžkový pokoj dáte 450 Kč/noc, za dvoulůžkový 800 Kč/noc a za čtyřlůžkový pak 1400 Kč/noc. Děti do 15 let platí 250 Kč/noc.

Můžete využít také nabídky Vinařství Zapletal a Vinařství Hrabal, kteří své pokoje nabízejí za 300 Kč/noc, ale snídaně není v ceně.

Jednoznačně nejlevnějším je Restaurace a pension Mlýn na okraji Bílovic. Penzion Mlýn je vhodný pro všechny, kteří hledají příjemné ubytování Velké Bílovice za příznivé ceny. Pro cyklisty je zde připravena úschovna kol, pro řidiče hlídané parkoviště. Dvou-, tří-, čtyř- a pětilůžkové pokoje jsou všechny za jednotnou cenu 300 Kč/os./noc, děti od 3 do 10 let platí 200 Kč/os./noc a děti do 3 let mají ubytování zdarma. Snídaně není v ceně, zakoupit si ji můžete za 60 Kč, pokud se ubytujete na 6 a více nocí, je zdarma.