Tunisko – orient u Středozemního moře

Láká Vás exotika, žhnoucí slunce, azurové moře i vůně cizí kuchyně? Objevujete rádi historické památky staré stovky a tisíce let? Hledáte místo, na kterém si odpočinete a načerpáte nové síly? Stále odpovídáte „Ano“? Tak na co ještě čekáte? Pojeďte s námi do Tuniska – orientu u Středozemního moře!

Tuniskoje perlou severní Afriky. Je zemí, která leží jen pár hodin letu od České republiky a oplývá nádhernými plážemi, tajuplně vyhlížející přírodou, výbornou gastronomií i přátelským obyvatelstvem. Objevte Tunisko – zemi jako z pohádek Tisíce a jedné noci!

Fantastická dovolená za skvělé ceny

Tuniskose vedle Egypta a Bulharska stalo v posledních letech jednou z nejoblíbenějších a cenově nejdostupnějších destinací pro letní dovolenou. Ročně ho navštíví tisíce Čechů, kteří se vracejí očarování místní kulturou a přírodou. Navštivte ho i Vy! Rozhodně nebudete litovat!

Tuniskoje rozlohou skoro dvakrát větší než Česká republika. Hlavním město Tunis je oblíbeným místem plným prastarých islámských památek a živých trhů. Oficiálním jazykem je arabština a díky koloniální minulosti také francouzština. Přírodní podmínky země jsou určovány především světoznámou pouští Saharou a několika pohořími.

Tunisko – proč ještě váháte?

Jste milovníky kultury a historických památek? Pak si v Tunisku budete připadat jako v ráji. Tisíce let dlouhá historie této arabské země zde zanechala ohromné množství neobyčejných staveb. K nejvyhledávanějším patří město Dougga. Je to nejzajímavější a nejlépe zachovalá tuniská památka z období římské nadvlády.

Chcete vidět jeden z divů arabského světa? Navštivte koloseum ve městě El Jem. Jedná se o třetí největší římský amfiteátr na světě, postavený ve 3. století našeho letopočtu. Tunisko toho ale nabízí mnohem víc. Ať už navštívíte zbytky města Bulla Regia, horské město Le Kef nebo slavná berberská obydlí, vždy budete fascinováni.

Tuniskonemá tak světoznámá letoviska jako jsou například Formentera, Kréta, Mallorca nebo thajské Phi Phi. O to více, ale oceníte fakt, že se odlišuje od ostatních nekomercializovaných míst a zaručuje svoji jedinečnost. Tunisko Vás naplní klidem a pohodu.

Tuniskoje neobyčejnou továrnou na zážitky. Poznejte jaké to je projet se na velbloudu, přenocovat uprostřed saharské oázy nebo se vydat pirátskou lodí na plavbu podél nádherného pobřeží. Tunisko se Vám dostane pod kůži…

Proto neváhejte a objednejte si krásnou dovolenou doTuniska – perlu u středozemního moře!