Slovenské lázně Rajecké Teplice jako podzimní wellness

Každé roční období má tematické dovolené. S nadcházejícím podzimem přichází čas odpočinkových wellness a lázeňských pobytů. Pobytů kdy si odpočinek tělo i mysl od každodenních starostí a povinností. Jedním z vhodných míst může být překrásná příroda slovenských Nízkých Tater. Lázně Rajecké Teplice leží v malebné přírodě Rajecké doliny.

Necelé dvě hodiny cesty od českých hranic. Svým návštěvníkům nabízí nepřeberné množství aktivit, jak si užít odpočinkové dny. Přímo v lázních jsou k dispozici finské a parní sauny, bazény, masáže a lázeňské procedury. Pro sportovně založené návštěvníky se v okolí nacházejí tenisové kurty, golfová hřiště a spousta turistických tras pro dlouhé procházky. Nejinak je tomu i u zážitkových aktivit. Nedaleký jezdecký klub Dylen nabízí projížďky na koních jak v ohradě, tak i ve volné přírodě. Hotel Diplomat má půjčovnu horských kol a tak kromě z koňského sedla můžete obdivovat přírodu i z cyklistického sedla. Během klidného odpoledne si můžete zapůjčit na jezírku lodičku, projíždět se a zastavit se na ostrůvku v rybářské restauraci. Lázně Rajecké Teplice kromě zajímavého využití volného času nabízí i kvalitní ubytování v luxusních hotelech.

Mezi špičku se řadí čtyřhvězdičkové hotely Aphrodite a Diplomat. Hotel Aphrodite pro ubytované hosty nabízí zdarma vstup do fitness centra a vodního a saunového světa. K celému pobytu si můžete přikoupit wellness balíčky plné wellness a lázeňských procedur. Hotel Diplomat Rajecké Teplice má pro své hosty přichystáno rovnou pět míst, kde si můžou nad skleničkou vína nebo u kávy odpočinout. Konkrétně se jedná o restauraci Diplomat, Lobby Bar, V.I.P. Bar, Tropic – koktejlový bar a sportovní bar. Z odpočinkových aktivit nabízí velmi oblíbenou vířivku, tropický déšť a například perličkový vodopád. Ať již si vyberete kterýkoliv hotel pro strávení odpočinkových dnů, budete jistě spokojeni. Rajecké Teplice patří mezi nejkrásnější místa Nízkých Tater a celého Slovenska.