Řecko – země zalitá sluncem

Už se těšíte na léto? Začínáte pomalu ale jistě vybírat Vaši vysněnou destinaci? Chcete, aby to letos opravdu stálo za to? Zkuste Řecko – starověkou kolébku civilizace a jednu z nejkrásnějších zemí světa. Řecko není tak daleko, jak by se mohlo zdát a rozhodně stojí za návštěvu!

Chcete si přichystat opravdu nezapomenutelnou dovolenou plnou odpočinku i poznání? Chcete svoji dovolenou strávit na krásném místě, které Vás uvítá s otevřenou náručí? Poznejte Řecko!

Řecko je jednou z nejnavštěvovanějších zemí v Evropě. A to zcela právem. Vděčí za to nádherné přírodě i ohromnému množství kulturních pokladů. Země se pyšní tisíci kilometry zlatých pláží, nádhernými zátokami, mytickými zálivy a tajuplnými ostrovy. Pro milovníky historie je tu přichystáno nepřeberné množství kulturních památek, z nichž mnohé patří mezi poklady celého lidstva.

Řecko – splňte si svůj sen

Vždy jste toužili spatřit všechny ty stavby, o kterých hovoří staré řecké báje a pověsti? Proč tedy váhat? Navštivte Athény – tisíce let starou metropoli, která již od svého vzniku hrála nepostradatelnou roli v dějinách Evropy. Pokochejte se pohledem na mytickou Akropoli a ostatní klenoty tohoto města. Poznejte neuvěřitelnou atmosféru světoznámých míst, jako jsou například Delfy nebo fascinující kláštery Meteora. Zažijte nepopsatelnou romantiku řeckých ostrovů, z nichž mnohé patří k těm vůbec nejkrásnějším v celém Středomoří.

Ať už si pro svoji dovolenou vyberete památkami posetou Krétu, romantický Mykonos, pohádkovou Kefalonii nebo třeba majestátní Olympskou riviéru, můžete si být jistí tím, že si užijete Vaši vysněnou dovolenou se vším všudy. Řecko je jednou velkou zahradou, která vás okouzlí svou nádhernou přírodou, stavbami i pohostinností místních obyvatel.

Naplánujte si svoji dovolenou již teď! Poznejte evropský klenot a těšte se na skvělou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete!