Rajecké Teplice nemusí být jen lázně, ale i aktivní pohyb

Rajecké Teplice jsou malé lázeňské městečko, ležící skoro na hranicích s Českou republikou. Samotná cesta od hranic zabere necelou hodinu. A právě zde se každý měsíc vydávají stovky unavených čechů odpočívat, aby se o pár dní později vrátili zpět plni nových sil a dokonale odpočatí. Lázně Rajecké Teplice nabízejí ovšem mnohem více než jen klasické lázeňské procedury. Ať již se vydáte na víkendový pobyt, nebo celotýdenní, lze volné chvíle strávit například na kole.

Přímo v místním informačním centru se nachází půjčovna horských kol, která jsou každému za malý poplatek k dispozici. Během pobytu v lázních se tak nabízí možnost poznat i kousek nádherné slovenské přírody ze sedla kola. Tím ovšem možnosti strávení volných chvil nekončí. Pro sportovní nadšence se přímo vedle komplexu nachází sedm tenisových kurtů, které jsou každému k dispozici a lze si zde dokonce domluvit soukromé lekce s učitelem tenisu.

Pokud je jízda na kole a hraní tenisu příliš rychlý pohyb na tak relaxační a odpočinkové dny, jako je lázeňský pobyt, nabízí se i třetí, schůdnější cesta. A tou je golfové hřiště. Přímo v areálu se nachází několik profesionálních hříšť, postavených každé úrovni hráče přímo podle potřeb. V jednom golfovém baru se tak po hře setkávají skuteční profesionálové a hráči, kteří drželi golfovou hůl poprvé. V lázních Rajecké Teplice se ovšem nezapomíná ani na milovníky zvířat. K dispozici jsou projížďky na koních, které jsou možné dokonce i do volné přírody.

Základem celého pobytu je ovšem ubytování v Rajeckých Teplicích. Veškeré místní hotely mají speciální procedury a nadstandartní služby, které jsou pro hotelové hosty zdarma. Hotel Afrodita tak například svým návštěvníkům spostředkovává bezplatný vstup do saunového a vodního světa zcela bezplatně. Ať již se rozhodnete pro kterýkoliv hotel, každý nabízí své speciální služby a jistě budete spokojeni. Stejně i tak samotné Rajecké Teplice jsou velmi pružné a dopřejí zážitek každému dle jeho chuti.