Rajecké Teplice – přijeďte si odpočinout a načerpat novou energii

Mnoho lidí právě nyní, s přicházejícím létem, vyráží na pobyty do lázní a na wellness pobyty. Při pobytu se nabízí samozřejmě spousta odpočinkových procedur, ale navíc i překrásná příroda v okolí a kompletní vybavenost. Lázeňské městečko Rajecké Teplice se nachází u samotných hranic mezi Slovenskou a Českou republikou. Díky tomu je právě ideální pro české návštěvníky.

Pro cestu lze zvolit přímo po slovenské dálnici D1 a doba cesty se sníží jen na hodinu. Kromě široké nabídky procedur a volnočasových aktivit Rajecké Teplice nabízejí také i množství luxusních hotelů vhodných pro ubytování. Pokud se chystáte na cestu vlastní dopravou můžete si zároveň soukromě rezervovat pokoje v malých soukromých hotelích. Větší zájezdy a i náročnější návštěvníci dají jistě přednost velkým hotelům s veškerým vybavením.

V Rajeckých Teplicích patří k nejoblíbenějším čtyřhvězdičkový hotel Diplomat. V samotném hotelu se pro ubytované hosty nachází sauny, bazén a atrakce jako bowling nebo tenis. Druhým vhodným místem pro ubytování je hotel Aphrodite – Afrodite. Ten nabízí ještě více volnočasových aktivit než hotel předchozí. Mezi nejoblíbenější patří vodní a saunový svět, do kterých mají ubytovaní hosté mimojiné vstup kompletně zdarma. Kromě zmíněných aktivit jsou k dispozici i thajské masáže nebo individuální procedury. Pokud se chystáte na skutečný odpočinek a nechcete plánovat celý pobyt, můžete si vybrat již připravený pobyt. V nabídce jsou jak kratší, týdenní, tak i delší jako pětidenní až týdenní. Součástí je nejenom polopenze v ubytovaných hotelích, ale i zařízené procedury. Pokud se chystáte na odpočinkový zájezd, budeme rádi, pokud si vyberete právě Rajecké Teplice.