Penzion Lašská chalupa – ubytování v Beskydech

Při toulkách po Beskydech každý rád přivítá možnost odpočinku a příjemného občerstvení. Ve vesnici Kunčice pod Ondřejníkem jsme navštívili útulný penzion s restauarací – Lašskou chalupu. A byli jsme velice mile překvapeni.
Penzion Lašská chalupa je zařízený ve stylovém selském stylu.

Ocenili jsme, že celý penzion je nekuřácký. Restaurace nabízí vynikající jídlo – jak klasická jídla, tak místní speciality. Také výběr nápojů byl dostačující, včetně nealkoholických nápojů. V letních dnech doporučujeme posezení na nadvoří penzionu, je zde krytý altán s možností grilování. Obsluha je i ve venkovní části. Z nádvoří je krásný výhled na protěší kopec Ondřejník – známé a oblíbené výletní místo v Beskydech. Louka před penzionem je oblíbeným přistávacím místem pro paraglidery, v letních měsích je ve vzduchu opravdu rušno.

Samotný penzion nabízí ubytování v Beskydech za velmi příznivé ceny. Penzion nabízí celkovou kapacitu 40 osob. Celkem je k dispozici pět pokojů. V penzionu pamatují i na nejmenší návštěvníky, v restauraci jsou dětské jídelní židle a do pokojů lze přidat dětské postýlky. V celém penzionu je Wi-Fi připojení k internetu zdarma. To ocení všichni, kdo potřebují být stále on-line. Pro ubytované hosty nabízí penzion oddělenou jídelní místnost s krbem – samozřejmě nekuřáckou.
Celkově na nás personál i celý penzion působili velmi příjemně a přátelsky, bylo vidět, že se snaží pro návštěvníky a hosty udělat maximu.

Věříme, že pokud zavítáte do těchto míst v Beskydech, budete spokojeni i Vy.