Nově otevřený 4* wellness hotel Celnice v Břeclavi

V srdci Jihomoravského kraje v městě Břeclavi, byl v lednu 2010 otevřen nový čtyřhvězdičkový wellness hotel Celnice.


Wellness hotel Celnice je ideálním místem nejenom pro klidnou rodinnou dovolenou, relaxační, wellness a sportovní pobyty, ale také pro pořádání firemních akcí, oslav, konferencí nebo seminářů. Profesionálním přístupem a vysoce kvalitními službami uspokojí i vaše nejnáročnější požadavky.

V průběhu svého pobytu si můžete dopřát relaxaci ve finské nebo parní sauně nebo ve vířivce . Příjemným završením relaxačního dne může být medová, čokoládová nebo baňková masáž.Pro ženy je v areálu hotelu k dispozici kadeřník, pedikúra,manikúra a kosmetika.

Pro návštěvníky hotelu je k dispozici celkem 32 nadstandardně vybavených pokojů s rychlým WiFi připojením, restaurace s výbornou kuchyní a široký výběr relaxačních procedur, které dopřejí kvalitní odpočinek unavenému tělu.

Ve stylovém vinném sklípku pro Vás můžeme připravit od jednoduchého občerstvení až po složité rauty, s řízenými degustacemi . V našem výběru vín se nachází vína ze širokého okolí Jižní Moravy, ale také různé druhy vín z nedalekého Rakouského pohraničí.

Milovníci přírody mají díky výborné poloze hotelu, v samotném srdci Jihomoravského kraje, jedinečnou příležitost vychutnat krásy tohoto nádherného regionu. V průběhu pobytu stojí za návštěvu Lednicko-valtický areál, který je zapsán na seznamu kulturních památek UNESCO. Pokud máte rádi pohled z ptačí perspektivy, pak se rozhodně nenechte ujít návštěvu minaretu, který naleznete v zahradě zámku Lednice. A pro milovníky rybaření je k dispozici rybník, který je součástí areálu wellness hotelu Celnice.
Těšíme se na vaši návštěvu ve wellness hotelu Celnice