Lipno.cz, všechny informace na jednom místě

Lipno.cz je nový informační server zabývající se, jak už samotný název napovídá, oblastí okolo největší české přehradní nádrže. Stal se tak prostorem, na kterém můžete najít aktuální informace ohledně ubytování Lipno, stravování a volnočasových či relaxačních aktivit. Pokud tedy uvažujete o dovolené v České republice a zaujala vás právě oblast Lipna, mohl by se tento web stát hlavním zdrojem informací při jejím plánování.

Na serveru najdete pravidelně aktualizované a doplňované informace o ubytování v celé oblasti, od Nové pece až po Rožmberk nad Vltavou. Kromě hotelů a penzionů databáze navíc také obsahuje chaty, chalupy, apartmány, ubytování v soukromí a kempy, to vše přehledně, s podrobným popisem, fotogaleriemi a kontakty. Navíc v databázi můžete najít také informace o prověřených restauračních zařízeních z širokého okolí. Opět s kontakty, fotografiemi a otevírací dobou jednotlivých podniků.

Ať už jste příznivcem aktivní či relaxační dovolené, Lipno a jeho okolí nabízí možnosti přímo pro vás. Milovníky zimních sportů v tuto roční dobu potěší zejména přítomnost Skiareálu Lipno, ideálního pro rodinné lyžování, nebo moderní a snadno dostupná rakouská lyžařská střediska Hochficht a Sternstein.

Pokud nechcete svou dovolenou trávit aktivně, můžete využít bohatého rekreačního zázemí, které lipenská oblast nabízí. Na Lipně se totiž mimo jiné nachází například největší wellness komplex v České republice.