Last Minute Zájezdy

Jeli byste rádi na dovolenou, ale nestihli jste hlavní předsezónní nákupní horečku a nyní už to vypadá, že jsou všechny lepší zájezdy vyprodány? Omyl, mimo klasických zájezdů, které se objednávají dlouho před začátkem letní i zimní sezóny, existují ještě tzv. last minute zájezdy. Last minute je u nás poměrně známým pojmem, jedná se o zájezdy, které si můžete objednat doslova na poslední chvíli.

Stává se poměrně často, že si klient rozmyslí zájezd těsně předtím, než na něj má jet, případně mu v dovolené zabrání osobní důvody. V tuto chvíli je pravděpodobné, že cestovní kancelář onu prázdnou pozici nabídne jako takzvaný last minute zájezd. Ten si můžete objednat klidně pár dnů před odletem. Objednáte si v neděli zájezd a ve středu už letíte na svou vysněnou dovolenou. Last minute dovolená má ještě jednu výhodu, mnohdy je levnější, někdy i o polovinu. Cestovní kancelář se snaží za každou cenu prodat zájezd a je ochotna sáhnout i po téměř nulové marži.

Mezi českými turisty je last minute velmi oblíbený. Mezi ty nejúspěšnější letní destinace patří bezpochyby Řecko, Chorvatsko, Bulharsko, ale i Turecko, Egypt, Itálie, Rakousko nebo Španělsko. Oblíbené jsou i exotičtější a dražší destinace jako jsou Spojené arabské emiráty, Seychely nebo Kanárské ostrovy. V zimě pak samozřejmě kralují Alpské země v čele s Rakouskem, Itálií a Francií. Na webu lastminuteportal.cz nalezete výběr těch nejlepších zájezdů do nejoblíbenějších destinací. A to v zimě i v létě, v létě si můžete vybrat z několika desítek oblíbených turistických cílů, v zimě pak z těch nejlepších zájezdů, zpravidla za sportem…

Last Minute Zájezdy