Katalog ubytování v ČR a SR

Ubytovací server SuperChalupy.cz je první m skutečně funkčním a velmi praktickým katalogem českého a slovenského ubytování a rekreačních objektů. Obsahuje již celou řadu přidaných objektů, proto si zde střechu nad hlavou pro své letní, ale také zimní cestování najde skutečně každý. A majitelům ubytovacích zařízení jednoduše umožní propagaci jejich podniku.

Síla pro cestovatele spočívá v tom, že si místo, kde o své rodinné dovolené přespíte, můžete najít online ještě před odjezdem. Zjednoduší to radikálně celé plánování dovolené, protože nebudete muset řešit přespání během cesty. Na serveru SuperChalupy.cz naleznete nejen přesnou lokalitu objektu, ale také výbavu každého ubytovacího pokoje, doporučení na zajímavá místa v okolí, popis samotného hotelu nebo ubytovny, mapu, kompletní ceník zařízení se všemi myslitelnými položkami a mnoho dalších informací!

V katalogu ubytování SuperChalupy.cz naleznete kromě široké nabídky všech chat a chalup, také mnoho luxusních hotelů nebo drobných penzionů. Nechybí také ubytování v lázních, apartmánech nebo rodinných domech.

SuperChalupy.cz dávají možnost majitelům těchto ubytoven a zařízení, aby jej trochu propagovali. Když bude objekt umístěn v systematicky umístěném katalogu, dozajista tak stoupá pravděpodobnost, že jej někdo objeví. Web nabízí možnost propagace zcela zdarma, inzerát bude aktivní po dobu celých 90-ti dní! Během této doby zcela jistě poznáte výhody, které Vám registrace přinesla. Zcela jednoduše pak budete moci přejít na placenou verzi, která není časově omezena. Nakonec pro fajnšmekry je zde nadstandardní verze, která umožní nahrát více fotografií k inzerátu, lepší pozici v katalogu, vyhledání a tak dále!

Katalog Vám tak umožní dostat své ubytovací středisko do povědomí široké veřejnosti. Na internetu jej najde mnohem více lidí, než kdyby jej měli hledat s kompasem v ruce. Na internetu jste dostupní okamžitě a pro všechny.