Egypt – slunce i v zimě!

Už Vás nebaví ta dlouhá a nevlídná zima? Šedá obloha, náledí ani všudypřítomný mráz? Představujete si sami sebe na pláži s koktejlem v ruce? Chcete si užívat šplouchání mořských vln a poznat Vaši vysněnou zemi? Proč čekat? Pojeďte s námi do Egypta! Dejte sbohem nevlídnému počasí a připravte se na sluncem zalité pláže a světoznámé památky.

Objevte Egypt – fascinující kolébku civilizace!

Egypt je jednou z nejoblíbenějších světových turistických destinací. Každoročně tuto africkou zemi navštěvují miliony nadšených turistů z celého světa. Nabízí vše, co si jen návštěvník může přát. Egyptské klima je subtropické a zaručuje minimálně 300 slunečních dní v roce. Místní pláže jsou krásně udržované a nádherně čisté. Egyptské potápěčské lokality jsou všeobecně považovány za nejúžasnější na světě. Ale Egypt toho nabízí mnohem víc!

Egypt – úžasná dovolená po celý rok!

Pokud Vás omrzí lenošené na pláži, vydejte se objevovat některou z fascinujících perel egyptské architektury. Navštivte egyptské pyramidy – magické místo s neopakovatelnou atmosférou. Místo, které již tisíce let udivuje lidstvo svou majestátností a velkolepostí. Poznejte Karnak a Luxor – prastaré chrámové komplexy, které Vám vezmou dech. Navštivte káhirské Archeologické muzeum a pokochejte se pohledem na nejúžasnější objevy 20. století. Zpříjemněte si svůj pobyt plavbou po životodárné řece Nil a užijte si romantiku jako z detektivek Agaty Christie!

Egypt je úžasnou zemí plnou přírodních krás a architektonických skvostů. Zemí s neopakovatelnou orientální atmosférou a tisíce let starými tradicemi. Vychutnejte si její dary plnými doušky! Egyptské slunce neztrácí svoji sílu ani v zimních měsících. Místní pláže jsou tedy oblíbeným místem dovolené po celý rok. Přestaňte se klepat zimou a dopřejte si zaslouženou dovolenou s námi!

Objevte Egyptmagickou perlu Orientu právě teď!