Dovolená,výlety a zábava v České republice

Nový a naprosto jedinečný portál umožňující snadno a rychle naplánovat dovolenou či výlet v České republice přesně podle Vašich přání.

Portál Zábavná dovolená je zcela jedinečný svého druhu a usnadní plánování zábavné dovolené komukoli. Přístup veřejnosti k tomuto portálu je totiž na internetu zcela zdarma. Stačí jednoduše navštívit tento portál a pak už jen plánovat podle požadavků a nároků na svou dovolenou. Na portále je předdefinováno několik typů dovolené například Relaxační dovolená, Dovolená s adrenalinem, Golfové zážitky a další.

Samozřejmě si ale lze dovolenou vybrat podle požadavků návštěvníka. Pomocí filtrů si lze vybrat ubytování přesně podle oblasti ČR, typu ubytovacího zařízení, jeho vybavení a atrakcí v areálu a povolení a zákazů souvisejících s ubytovacím zařízením. Dále si návštěvník vybere jaký typ zábavy chce mít v okolí svého pobytu – atrakce, kulturní vyžití, sportoviště, relaxační centra adrenalinové zážitky a spoustu dalších. Pokud není stravování přímo v ubytovacím objektu, či návštěvník plánuje také navštěvovat restaurační zařízení v okolí, stačí si vybrat typy restauračních zařízení, které požadujete mít v okolí a nebo jednoduše nechat si najít všechny, které se v okolí nachází.