Dovolená v lázních Třeboň

Rozhodli jste se strávit letošní dovolenou v ČR, ale zatím jste nenašli ideální místo? Variantou mohou být krásné jihočeské lázně Třeboň, které se proslavily díky nalezištím rašeliny, výborné pro slatinné koupele a zábaly.

lázně Třeboň jsou připraveny na návštěvu i těch nejnáročnějších návštěvníků. Pokud nechcete vyzkoušet blahodárné účinky slatinných zábalů, pak určitě uvítáte široké možnosti pro kulturní vyžití, které je vyhledávané mezi lázeňskými hosty. V případě, že jste milovníkem aktivní dovolené, pak lázně Třeboň jsou tím správným místem.

Lázeňské pobyty v Třeboni jsou ideální pro všechny, kteří si chtějí nejenom odpočinout a nabrat novou energii, ale té pro ty kteří vyhledávají aktivní odpočinek. Hustá síť turistických a cyklistických stezek v okolí Třeboně jsou ideální pro pěší výlety do přírody nebo cykloturistiku. Lázně Třeboň patří mezi jedinečná místa, která umožňují kombinaci aktivní a relaxační dovolené.

Cestovní kancelář Lázeňské pobyty s.r.o., specializující se na wellness, relaxační a lázeňské pobyty v českých a slovenských, připravila pro letošní letní sezonu zvýhodněné prázdninové pobyty v lázních Třeboň.
Prázdninové nebo wellness pobyty v lázních Třeboň můžete rezervovat online na LazenskePobyty.cz nebo telefonicky na 461 611 132.