CK Doltour krásy Francouzské riviéry a krásy dálek

Kdo by řekl, že krásy dálek a exotiky se nachází tak blízko. Vše naleznete u nás v CK Doltour, cestovní kanceláři na Praze 1. Jsme cestovní kancelář s tradicí, od roku 1990 s námi vyráží klienti za taji dálek, exotiky, poznání, sportovní turistikou ba dokonce i kongresovou turistikou. Jen co k nám do CK Doltour vkročíte, ovane vás lehký vánek s vůní levandule a šumění moře. Uvidíte před sebou ty krásné horské cyklostezky nebo uslyšíte výklad z nějakého kongresu díky naší kongresové turistice.

To vše Vám přineseme my. Máme pro vás jak nabídku výletů do Evropy, exotiky tak nabídku dovolených se sportovní tématikou.Během let jsme se staly zejména specialisty na Francouzskou riviéru (Saint Tropéz) a Azurové pobřeží. Přineseme Vám zájezd protkaný vůní levandule, projiskřený vínem a úchvatnými památkami. To vše jsou naše zájezdy do Francie. Nabídneme Vám levné ubytování ve Francii, levné ubytování v Paříži a dalších městech. Vždyť, kdo by nechtěl zažít krásu romantických procházek kolem polí s levandulí, kdo by nechtěl zažít krásy Paříže a zejména krásy které Francouzská riviéra nabízí. Relax potřebuje každý z nás, k regeneraci těla a duše dochází právě na dovolené.

My Vám přinášíme klid, pohodu, azurové moře a chladný doušek Pina Colady. To a mnohem víc Vám poskytne dovolená na Azurovém pobřeží. Máme pro vás také připraveny exotické dovolené v Austálii, USA ,Kanadě, na Karibských ostrovech či Novém Zélandu. Exotiku lze však zažít i v Evropě a my Vám ji nabízíme.Pro každého z nás znamená exotická dovolená něco jiného. Pro jednoho je to moře, pro dalšího jsou to poznávací zájezdy, cykloturistika, skupinové zájezdy nebo zájezdy v tuzemsku. To vše Vám naše cestovní kancelář může nabídnout. Na světě je tolik pěkných míst stačí je jen navštívit.