Česká republika a wellness hýčkání

Odpočinek par excellence

Taky jste měli mírně hektické Vánoce? Shánění dárků, příprava salátu, nákupy dekorací a pak návštěva rodiny? Pak je v Novém roce čas na relax.

Zajdete si na wellness

Pokud si budete chtít wellness opravdu užít, zkuste naše wellness pobyty. Pobyty jsou seřazené podle ceny a také oblíbenosti našich klientů. Každý takový pobyt obsahuje procedury, stravování a ubytování.

Je libo trochu exotiky?

Thajské masáže se dnes v naších zeměpisných šířkách těší velké popularitě. Tyto masáže na rozdíl od masáží běžně užívaných v Evropě trvají až tři hodiny. To samozřejmě platí, pokud by měla masérka zvládnout promasírovat celé tělo. Obecně si můžete také zvolit masáže probíhající po kratší dobu od 30 do 120 minut.

Co tak trochu bylinek?

Variacemi ke klasickým masážím můžou být třeba reflexní masáž nohou, olejová masáž, bylinková masáž, která krásně provoní vaší pokožku, masáž zad a nohou, nebo masáž proti stresu.

Wellness v Česku

I naše krajiny nabízí možnosti na luxusní wellness pobyty. Konstantinovy Lázně jsou druhým největším lázeňským městem u nás a jsou také označovány přívlastkem „pokladna léčivých minerálních pramenů“. I zde si můžete kromě krásné scenérie a hordy léčivých pramenů dopřát hýčkání.

V těchto lázních se otevřelo v roce 2010 nové wellness centrum Konstantin, které je vybaveno bazénem a saunovým světem. Čeká Vás parádní odpočinek  a relaxace. Za zmínku určitě stojí i lázně Jeseník, které prosluly tzv. vodní léčbou Vincenze Priessnitze.