Dominikánská republika na veletrhu MADI

Zastoupení národní turistické centrály Dominikánské republiky se oficiálně představí na veletrhu cestovního ruchu MADI, který se již tradičně bude konat v Praze ve dnech 3. – 5. Listopadu 2009.

Na konci června 2009 zahájila v regionu střední a východní Evropy svoji činnost Národní turistická centrála Dominikánské republiky. Mezi hlavní aktivity bude spadat propagace Dominikánské republiky jako atraktivní turistické destinace nejen pro turisty z České republiky.

Pro hlavní středoevropské sídlo Národní turistické centrály Dominikánské republiky byla pro svou výhodnou polohu vybrána Praha. Z České republiky budou koordinovány také veškeré akce i v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Hlavní aktivity zastoupení se v blízké době rozšíří také na další země střední a východní Evropy.

„Pro otevření zastoupení právě v České republice jsme se rozhodli pro její strategické místo v oblasti cestovního ruchu ve střední a východní Evropě. Svým působením právě v tomto regionu chceme více podpořit stále zvyšující se zájem o dovolenou v Dominikánské republice“, říká Leila Berquis Boasier, ředitelka pro střední a východní Evropu

Ve dnech 3. – 5. listopadu 2009 se Dominikánská republika přestaví na již 16. ročníku mezinárodní výstavy cestovního ruchu a hotelnictví MADI, která se uskuteční na výstavišti Letňany v Praze. Veletrh každoročně navštíví velké množství odborníků z řad cestovních kanceláří, hotelů a národních turistických centrál. Zastoupení Dominikánské republiky se zde na tomto veletrhu bude prezentovat poprvé.

„Pro návštěvníky veletrhu jsme kromě zajímavých informací o Dominikánské republice připravili také poutavý program. Ráda bych vás všechny pozvala k návštěvě našeho stánku číslo 114,“ shrnuje Leila Berquis Boasier, ředitelka pro střední a východní Evropu.

Více informací o Dominikánské republice naleznete na www.godominicanrepublic.cz