Dobré lyžování v Rakousku i jinde v Evropě

Na internetové stránce DobréLyžování.cz najdete řadu důležitých informací týkající se lyžování a snowboardingu. Také se zde dočtete něco málo o historii těchto zimních sportů, současných lyžařských střediscích, správném nákupu lyžařského či snowboardingového vybavení, typech snowboardů či jízdě na něm.

Dále zde naleznete podrobný popis jednotlivých lyžařských středisek a to nejen českých, ale i francouzských, italských, rakouských, slovenských či švýcarských. Dozvíte se řadu zajímavostí a to např. o areálu, poloze, sjezdovkách, běžeckých drahách, slevách, poskytujících službách, ubytování, náročnosti terénu, kulturním a společenském vyžití. V článcích si přečtete o nejnavštěvovanějších či nejoblíbenějších světových střediscích, jako je např. Val di Sole v Itálii, Alpe d’Hue ve Francii, Brixental v Rakousku či Hasliberg ve Švýcarsku.

Klidně se můžete inspirovat a pořídit si přes stránky DobréLyžování.cz lyžařský zájezd v některém českém, slovenském nebo jiném evropském lyžařském středisku. Například v Železné Rudě, Rokytnici nad Jizerou, Štrbském Plesu, Popradu nebo na Klínovci.

Kromě toho tu naleznete aktuální předpověď počasí a nejnovější záběry z webkamery z jednotlivých horských středisek.